Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Jsem jeden z těch, co kupoval S3 mezi prvními. Pár much to mělo, nic fatálního. Po vychytání vše OK. A od toho je záruka...
Určitě by se mi nechtělo rok čekat....
Navíc nutno vidět, že v průběhu výroby se neustále upravují a obměňují různé díly, takže sice rok počkáš, ale pak dostaneš stejně nějakej díl, kterej bude novej a provozem nevyzkoušenej.

Btw. za ten rok čekání, by mi klesla hodnota starého vozu a navíc došlo k navýšení ceny u S3.

 

Editováno: , autor: Martin Bednář
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem teď v podobné situaci ohledně služebního auta, ale šlo o Passat.
Nakonec jsem se rozhodl už déle nečekat, protože uvedení FL modelu se neustále jen protahuje a navíc čím novější model jakékoli značky, tím větší ojebávky. Objednal jsem tedy aktuální model a poté, co jsem viděl první fotky nachytaného nemaskovaného Passata FL, jsem děkoval, že jsem se rozhodl nečekat, protože těch několik málo sotva viditelných změn celkový dojem z auta spíše kazí.
V případě Škodovky, kdy se Superb nepochopitelně velmi povedl, bych na nic nečekal a kupoval dokud je čas, protože podle aktuálního trendu bude FL zase katastrofa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyhřívané přední okno a v menu aktivované automatické spuštění výhřevu. Dnes -4 st. a žádné automatické spuštění vyhřívaní př. okna se nekonalo. Nechal jsem nastartovaný motor asi 10 min. a okno stále zamrzlé. V sekci komfortní spotřebiče se to okno taky nezobrazilo. Po stisku tlačítka výhřevu se to během chvíle rozmrazilo. Funguje někomu tahle automatika ?

Editováno: , autor: ghost7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ghost7 napsal:

Mám vyhřívané přední okno a v menu aktivované automatické spuštění výhřevu. Dnes -4 st. a žádné automatické spuštění vyhřívaní př. okna se nekonalo. Nechal jsem nastartovaný motor asi 10 min. a okno stále zamrzlé. V sekci komfortní spotřebiče se to okno taky nezobrazilo. Po stisku tlačítka výhřevu se to během chvíle rozmrazilo. Funguje někomu tahle automatika ?

 

Být tebou, tak bych si přečetl návod.

Funkce, kterou MENU klimatizace najdeš má vliv pouze na zamlžování čelního okna zevnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2018 na 15:54, Habi001 napsal:

 

Být tebou, tak bych si přečetl návod.

Funkce, kterou MENU klimatizace najdeš má vliv pouze na zamlžování čelního okna zevnitř.

Me to teda nefunguje ani na zamlzovani zevnitr. Na zaklade ceho se spusti vyhrivani? Je v aute nejaky senzor vlhkosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 12. 2018 na 21:13, Vlado Cifruľák napsal:

Vďaka za ozrejmenie ? ... tým pádom, to nie je možné ani dokódovať, sú bez LED trubíc? 

 

V 21. 12. 2018 na 21:17, ČudlR napsal:

A rekl bych ze ten komu to nesviti tam bema abi kabely tak ze dodatecna montaz nebude jen o vymene svetel

Myslím, že to zde již někdo psal, stejně jako druhá mlhovka, nejdou tam již ani dráty, ani tam není LED...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...