Přejít na obsah

Rezerva nadrze


Fycke

Doporučené příspěvky

Zdravim. Mam o1 1.8T 110KW automat,rv99,combi. Chcel by som sa vas opytat kolko litrov mam v nadrzi ak mi signalizuje rezervu. Viete, zeby som vedel ak niekedy zasignalizuje priblizne aky mam dojazd. Takze kolko asi ? 7-8-9 litrov tam je? Dakujem vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Auto pumpám zaslala vysvetľujúci materiál, ktorý zákazníkom problém objasňuje

[6.10.2004, TASR]

Do nádrže každého zo štyroch modelov škodoviek sa vojde približne o 10 litrov paliva viac, ako uvádza dokumentácia. Namiesto oficiálne proklamovaných objemov nádrží 42 litrov (l) pre Feliciu, 45 l pre Fabiu, 55 l pre Octaviu a 63 l pre Octaviu 4x4 je totiž skutočný objem palivového systému u Felicie 51 litrov, Fabie 58 l, Octavie 71 l a u Octavie 4x4 je to 74 l.

Podľa materiálu, ktorý Škoda Auto rozposlala benzínovým pumpám, v prvom prípade ide o objem, ktorý má možnosť majiteľ auta využiť pri štandardnom spôsobe tankovania, ako sa uvádza v návode na obsluhu auta. Viac paliva môžu majitelia automobilov natankovať po odvzdušnení nádrže pri vyradení bezpečnostného ventilu v hrdle nádrže.

Škoda Auto tento postup neodporúča. Podľa Vladimíra Dodrvu z marketingového oddelenia automobilky negatívnym dopadom takého tankovania môže byť zhorený katalyzátor.

Reálnu veľkosť nádrží charakterizuje Škoda Auto ako bezpečnostný objem, ktorý je nutný pre rozpínanie paliva vplyvom ohrievania a ktorý zabezpečuje, že palivo nezačne vytekať z vozidla odvzdušnením ani v prípade jeho odstavenia na svahu so sklonom až 10 stupňov na neobmedzene dlhý čas.

Skutočný objem nádrže sa dá natankovať pri vyradení páčkového ventilu v hrdle nádrže a pomalším tankovaním, čo je však v rozpore s návodom na obsluhu. Pri zašraubovanom uzávere nádrže je páčkový ventil otvorený a umožňuje rýchlejšie odvzdušňovanie bezpečnostných objemov nádrže počas všetkých režimov jazdy. Pri tankovaní, teda odšraubovanom uzávere nádrže, má byť podľa Škody Auto uzatvorený, aby tieto objemy nebolo možné naplniť.

Ak teda zákazník na benzínovej pumpe natankuje viac, ako by sa do nádrže jeho auta mohlo vojsť, nemusí ísť hneď o podvod zo strany benzínových púmp. Škoda Auto pumpám zaslala vysvetľujúci materiál, ktorý zákazníkom problém objasňuje.

Benzínka Shell napríklad robí pre "neveriacich" zákazníkov akciu, počas ktorej v servise zisťujú skutočný objem nádrže, teda, koľko sa dá do nej skutočne natankovať. Ak má pravdu zákazník, platí prehliadku benzínka, ak ona, servis platí zákazník.

www.etrend.sk/auto/auto-poradna/do-nadrzi-skodoviek-sa-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

71 litrov??? takze ked som dnes dosiel na benzinku s dojazdom na 0 a natankoval som 50 litrov, tak este stale som mal v nadrzi 21 litrov??? to je trosku neuveritelne nie? ved to by znamenalo ze mam dojazd este 400km!!! a nech mi nikto nehovori (ani riaditel Skoda Auto) ze nafta sa moze za tepla rozpinat az o takmer 50% a preto potrebuje tolko priestoru... kde sa to da zmerat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

 Octavia I 1,9 TDi 66 kW - pri zasvietení kontrolky rezervy som urobil reset najazdených kilometrov. Už mám 145 km najazdených na rezerve a stále jazdím. Viem, nie je to dobré pre palivové čerpadlo (chladenie čerpadla - ale niekde som dnes čítal, že je chladené palivom zvnútra, čiže ak palivo v nádrži nie je, asi toho moc nenajazdím a porucha by nemala byť - skôr ten vzduch v čerpadle) a hrozí aj zavzdušnenie palivového systému, ale zo zaujímavosti som vždy chcel vedieť koľko na tom dám pri normálnej jazde. Dal niekto už viac km na rezerve na tejto Octe? Chcem vedieť či ešte čo-to pojazdím, ale myslím, že hej.

Editováno: , autor: fincik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Návštěvník

Spise bych videl problem v odvetravani nadrze. To je pohanene podtlakem pres aktivni uhli v nadobce, kde je el.ventil, ktery spina el.jednotka v motoru a odvetravani se spaluje. Bohuzel, pokud si nekdo zalije exp.nadobku a jeste k tomu zaparkuje v kopci nadrzi hrdlem z kopce,  je jiste, ze vlitne misto vypar benzinu nadrze primo benzin a co to udela dale v nadobce aktivniho uhli a se spalovanim motoru ......., hlavne pro katalizator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...