Přejít na obsah

Kožené sedačky (Laurin&Klement)


radim1234

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem, dotaz zní-má prosím někdo LK s výše uvedenou barvou sedadel? Proč se ptám . V roce 2010 jsem viděl na salonu tento typ sedaček v LK. Byly celokožené i sedák. Teď jsem viděl v LK černá sedadla a v sedací části byla alcantara. Moc se mi to nelíbilo ale nikdo mi nedokáže zjistit, zda do šedé dávají taky alcantaru nebo jsou celokožená. Pokud někdo ví, budu rád za odpo. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seda sedadla u L&K jsou celokozene, cerne jsou v kombinaci kuze a alcantra.

Jinak ale opravdu celokozene nejsou myslim ani jedny. Z prave kuze je jen ta cast, na ktere se sedi, boky a zadky jsou bohuzel jen z umele kuze.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky Vám všem. nejlepší je ovšem příspěvek od škodaforum 20-fakt jsem byl deset minut k neutišení :-) Nic ve zlým, nemohl jsem se přestat smát, když jsem si představil jak tu kůži vyživuješ nějakým přípravkem:-). No jestli je to vepřovice, tak prasatům se dávaly Pomeje , co se dává kravám to nevím, ale mám super náladu i když jsem fakt nepožil.....Zcela nové Pomeje na vaše sedadla doporučuje 9 z deseti managerů Škoda Auto.....Doufám, že jsem Tě nijak neurazil. Nezlob se, ale já ani nemůžu psát....ale fakt vám všem děkuju. ...ehm třeba to teď šijou Vitnamci někde na tržnici...addidas se taky páral před 15-ti lety, když byl z tržnice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

DoDo funguje skvěle, jen je předražený na to, co umí. Za poloviční ceny seženeš přípravky, které mají stejné výsledky. Dnes je toho na trhu mraky. Záleží taky na tom, co od toho čekáš a v jakém stavu jsou sedačky, někde už nepomůže nic.

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.hamletovygumy.cz/armor-all-ochrana-kuze-gel-530-ml-aa-13530/d-95021/

celkem dobrý je ještě toto, mají to v obi...

 

dodo mě předražený zas tak nepřijde, je to hrozně koncentrovaný... 

 

ale jak píše škodaforum, někde ti fakt nepomůže nic jedině renovovat...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

no pokud mohu za mě, tak já jsem spokojen. Jen musím konstatovat, že ta šedá je dost světlá na špínu :-)

Jinak s čištěním nemám problém, ale za cca 2 roky se na těch zadních sedaček už nějaká ta špína nasbírala a teď s tím trochu zápasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, můžete mi poradit co na tu kůži (L&K - šedá) použít když je docela dost zašpiněná např. přední sedadla zezadu okopaná od bot?

Použil jsem Sonax, ale špína nechce jít dolů.

 

Díky za tipy.

Já používám toto... http://www.kremnaboty.cz/balicek-na-cisteni-sedacek-v-aute-z-hladke-kuze a sedačky jsou pořád jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Zdravím, chtěl bych se zeptat na doporučení čím udržovat šedé kožené sedačky v Laurince, případně jestli se jedná opravdu o kůži - je to Octavia II DSG Laurin a Klement 2009 . Díky 
Ahoj,pokud bydlis nekde pobliz Frenstatu p.R.,tak ti doporucim tady toho kluka https://www.facebook.com/eko%C5%A0imara-272479843105214/ (Eko Simara) Videl jsem nektere jeho prace pred a po cisteni a neveril jsem svojim ocim. Mam taky takovy interier,jako ty a taky uz jsem domluveny na cisteni,ale az na jare.

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Martin H. napsal:

Ahoj,pokud bydlis nekde pobliz Frenstatu p.R.,tak ti doporucim tady toho kluka https://www.facebook.com/eko%C5%A0imara-272479843105214/ (Eko Simara) Videl jsem nektere jeho prace pred a po cisteni a neveril jsem svojim ocim. Mam taky takovy interier,jako ty a taky uz jsem domluveny na cisteni,ale az na jare.

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
 

 

Díky, ale jsem z olomoucka tak vyuziju prostředků co jsem našel tady na foru (Shoeboy / Solitaire). Na čištění si třeba zajedu taky až na jare. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...