Přejít na obsah

Kontrola logu


Ivanek007

Doporučené příspěvky

to Pawouk:

 

ok, polepším se, ale samomluvou můžu trpět? Třeba jako že jsem udělal kontrolu na volnoběh a váha vzduchu mi dává víc jak 370 mg/R (viz. příloha). Když jsem udělal kontrolu ventilu N18 (elektromagnetický ventil zpětného vedení výfukových plynů), tak cvakal, ohmicky snad taky ok. Když jsem ho zkoušel přes VAG a základní nastavení, kde přepíná mezi vypnuto a zapnuto, tak správně ukazoval 0...5% a 95...100%, ale hodnota vzduchu byla stále cca 420 mg/R. Takže podle DP zkontrolovat mechanický ventil zpětného vedení výfukových plynů. Otázka zní, může to mít vliv na počáteční výkon - akceleraci?

 

 

post-6737-0-95265700-1435681441_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny, chtěl bych požádat o pomoc s logem, měření jsem jel do kopce na 3 pod plným do necelých 4000 ot/min. Kolem třech tisíc otáček auto ztrácí výkon, po chvíli se zas trochu rozjede. Do nouzáku ještě nespadlo nikdy. Nevěděl by někdo čím by to mohlo být? I podle logu je mi jasné, že je tam velký propad a něco je špatně, ale o radu zde žádám zkušené a zasvěcené. Octavia I AHF 81kW, 280 000 km, EGR odpojen.

 

Přikládám celý csv soubor - http://leteckaposta.cz/714301824

Díky za jakékoliv info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím,

po výmněně turba (+intercooler) a čištění EGR mi svítí kontrolka motoru... udělal jsem LOG, tak někdo zkušenej z toho třebas něco vyčte.

EGR jsem zkusil i zaslepit, ale nepomohlo (jestli se teda nemusí deaktivovat přes VAG). Log je se zaslepeným EGR, do kopce na 4.st pod plným)

Fabia 2005 1.9TDi ATD 74kW

LOG v příloze, nebo zde:

https://www.dropbox.com/s/831u87kh9j9e73i/LOG-01-003-010-011.csv?dl=0

 

motor jinak jede vcelku normálně (vstřiky jsem koukal jsou mezi hodnotami 0 a +1)

díky

LOG-01-003-010-011.csv

Editováno: , autor: nadvora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím Vás,,mám na vás dotaz..Mám octavii 1.9.TDI 81KW r.vv1999  najeto 350000 a poslední dobou mi přijde strašně líná,,dal jsem ji kamarádovi,který vyměnil n75,,dal nové podtlaky,zaslepil EGR a dal novou váhu vzduchu...přijde mě,že už nelítá jak má...Udělali jsme LOG podle návodu,,ale nevyznám se v těch číslech..Mohl bych poprosit,,zdali by mi někdo řekl,,na co se zaměřit?? Přikládám Log...Děkuji všem

LOG-01-003-010-011.CSV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, viete mi pomôcť? 1,9 TDI 85kW, auto neťaha zospodu vôbec.....
podarilo s mi spraviť 3 logy na 3ke a na 4ke a jeden kombinovaný, čo by to mohlo byť?
začalo to zo dna na den, turbo sa zrepasovalo ale po repase to iste, akurat nežerie olej :D

https://drive.google.com/open?id=1UE_No3L2TQ0b1TtMP9SASPsIuxcMZm2H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj mohl by mi někdo přeložit co se pise v logu z vagu? A dale jestli jde nejak diagnostikovat cidlo venkovni teploty ktere je nejspis vadne kdyz ukazuje o cca 10°C min ale stejne by me to zajimalo. A pak jak zjistit jestli cidlo chl kapaliny ukazuje spravne.Dikyhttp://cloud.tapatalk.com/s/5c261131685d6/VAG%20LOG.txt

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

EDIT:co se servomotoru klapky klimy tyce muzu bez vagu nejak poznat ze nefunguje?Navíc na klime i na pp mi venkovni teplotu ukazuje chybne mez je realna takze asi zatim nezjistim jestli kompresor sepne i kdyz ke nad 5 stupnu nebo by to ve vagu taky ukazalo

 

EDIT:nevim jestli jsem koukal na schema klimy dobre ale ta V71 je klapka kterou muzu videt pod kabinovym filtrem? Zkousel sem smerovat vzduch a pri recirkulaci se uzavřela tim padem by mela fungovat ale ve vagu to pise pretlakova klapka v71 tak se radsi ptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...