Přejít na obsah

Výfuk, výměna...


Wassermann

Doporučené příspěvky

Kluciii, koukal jsem, ze mam na poslednim dilu vyfuku praskliny na vrchnim obalu. Vadi to? Mam to zatim neresit nebo uz radsi koupit novej?

měl jsem něco podobného (sice ne na Fabii) a na STK mi sami řekli, že dokud to neprdí nebo to neupadne, tak ať to klidně nechám být. A je fakt, že to ještě více než čtyři roky vydrželo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už delší dobu na svojí fábce pozoruju že troščku zhlučněl výfuk a po zimě při přezoufání kol ta zadní část taky nevypadala zrovna nejlíp, dneska když jsem jel tak ten zvuk z výfuku co je slyšet je ještě mnohem víc basovej....prakticky jako bych měl ladák, ale nemám. Myslíte že je ten zadní díl už je zralý na výměnu auto je 3,5 roku staré najeto cca 50 tis. Pravda je že občas jsem s autem nucenej jezdit kratší vzálenosti. A co stojí ve škodovce ten nový koncový tlumič (pro 1.2) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už delší dobu na svojí fábce pozoruju že troščku zhlučněl výfuk a po zimě při přezoufání kol ta zadní část taky nevypadala zrovna nejlíp, dneska když jsem jel tak ten zvuk z výfuku co je slyšet je ještě mnohem víc basovej....prakticky jako bych měl ladák, ale nemám. Myslíte že je ten zadní díl už je zralý na výměnu auto je 3,5 roku staré najeto cca 50 tis. Pravda je že občas jsem s autem nucenej jezdit kratší vzálenosti. A co stojí ve škodovce ten nový koncový tlumič (pro 1.2) :)

Zadní díl výfuku jsem měnil (tedy na já, měnili jej ve škodaservisu) a stálo mne to cellem i s prací myslím, že kolem 2500,-. Samotný zadní díl výfuku, originál výrobce faurecia Mnichovo Hradiště 2166,- vč. DPH. Ještě v prosinci 06 stál tento díl kolem 4000,-

Jinak, vydržel 4 roky a 75000 km většinou krátké jízdy celoročně... Mimochodem škodovka teď dává na originální výfuk záruku 4 roky, na rozdíl od třeba Bosalu Brandýs.

Editováno: , autor: norton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodemi: jasný, že bych tam vrazil rovnou laďák lol

Tak do tocela jde ty ceny u škodovky, možná to spojím ještě s tou jarní prohlídkou za 99 jak tam maji, oni na ten děravej vejfuk přidou samotný, nechám si to opravyt a dostanu to sadu stěračů zadara :D:palec2:

Záruka na orig.výfuk je 4.roky. Máš to stále v záruce, tak si to nech udělat co nejdříve :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka na orig.výfuk je 4.roky. Máš to stále v záruce, tak si to nech udělat co nejdříve :palec2:

Jses si tim jist? Podle me je zaruka 4 roky, jen na vyfuk koupeny nyni jako nahradni dil, nikoliv na ten co mas na aute.

Jo, přesně tak to je. 4 roky na nový výfuk koupený jako náhradní díl. S montáží nebo bez to je jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí ho ucpat rukou a uvidíš jestli někde fouká.

V nízkých otáčkách mi taky zní jako laděnej, ale

děravej není.

No ono takhle, když je auto studený tak ani slyšet nejni, ale pak u zahřátýho auta je trošku hlučnejší i na volnoběh...i když člověk trochu šlápne na plyn a pak hned pustí. V podstatě nějaká závada na to výfuku je (viz obrázek), ale když tam šahnu rukou tak mi příde že z toho nic nefouká tak nevím. :feve:

post-71-1181487847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uha tak to este taketo nic na vyfuku nemam nato ze ho mas 3,5 roka hmm ja ho mam 5,5 roka a nic take tam nie je dufam ze ani tak skoro neprijde, ked na to nezabudnem tak ho vyfotim a vlozim

No ale ten výfuk má spoustu vrstev na té fotce to vypadá že je porušená jen 1 max.2 takže by to mělo být ok.Nebo to chce detailnější foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...