Přejít na obsah

Silentbloky stabilizátoru


Rocky

Doporučené příspěvky

hm,mrkni na to aspon,když je budeš kupovat tak se budou taky ptát,aspon abys tedy věděl na 100% jestli hrb nebo hladký

Ok. Zajedu někam na zvedák a koknu ať nekupuji ,,zajíce v pytli,, -_-

Prosímtě proč to pořád tak komplikuješ. pokud nemáš jistotu zajdi do značkové prodejny Škoda Tam ti zadá VIN tvého vozu do Etky a dá ti přeně to co tam patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, a potom přijde do servisu a zjistí, že mu to někdo mezitím vyměnil za starý díl ;)

Já teď řeším to samé, zítra jdu na výměnu dost dílů přední nápravy, silenbloky stabilizátoru jsem chtěl vzít při tom. Jak jsem psal, objednal jsem nějaké osvědčené bez hrbu, ale dneska přišly, a každý jiný. Omyl odesílatele. Bohužel nemám čas to u něj reklamovat, takže je vrátím, a koupím jiné. Jsem rozhodnut pro ty z faceliftu, tzn včetně objímek.

Otázka je, zda koupit origo spony a neorigo (http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/1j0-411314c-r) gumy tady, což vyjde celkem na 454Kč komplet, nebo zajet do www.2R.cz, což mám tedy o něco dál, ale mají dle jejich slov oboje origo celkem za 540Kč.....

Vlastně jde jen o to, jestli jet přes půl Prahy nebo ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě proč to pořád tak komplikuješ. pokud nemáš jistotu zajdi do značkové prodejny Škoda Tam ti zadá VIN tvého vozu do Etky a dá ti přeně to co tam patří.

To jsem už udělal ale podle VIN kodu to etka nemá. Ale už jsem zjistil, že mám ty s prolisem a objímkou. Budu je kupovat od sebiho. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak že autodíly Krč, fajn. Včera mi to nedalo a musel jsem kleknout a podívat se, jaký že tam vlastně spony mám. A zrovinka ty starý hladký. Gumy stabíku mám volnější. Zatím to nijak netluče, ale rád bych je vyměnil. Objednám si tedy u Krče nové spony, ale gumy si asi koupím origo za 205 kč / ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak že autodíly Krč, fajn. Včera mi to nedalo a musel jsem kleknout a podívat se, jaký že tam vlastně spony mám. A zrovinka ty starý hladký. Gumy stabíku mám volnější. Zatím to nijak netluče, ale rád bych je vyměnil. Objednám si tedy u Krče nové spony, ale gumy si asi koupím origo za 205 kč / ks.

Já je nakonec bral v www.2R.cz - spony neorigo po 99,- a gumy origo za 176,-ks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už měním gumy stabilizátoru.. :huh: je dobré vyměnit i kosti,nebo stačí vyměnit na kosti jen ty gumy ? :huh:

Začni jen těmi gumami, kosti bych nechal na později. Na octavii odchází hlavně silenbloky stabilizátoru, v podstatě jinak nic. Nicméně je rozdíl, když je něco dost použité, a už nepoužitelné...

Mj. proto jsem teď měnil na své všechno - silenbloky stabilizátoru, přední i zadní v rameni, kosti, ložisko, čep ramene i řízení a loni tlumiče s uložením. Rozdíl to samozřejmě je, ale investice takového rozsahu je v podstatě nesmyslná - je lepší to brát postupně. Já jsem prostě chtěl mít vše na podvozku "jako když to bylo nové" a vím, že to teď snad dlouuuuho vydrží :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 6 let později...

Ahoj. Předem se omlouvám jestli se to tu už někde probíralo, ale potřeboval bych poradit s koupi gum předních stabilizátoru. Mám průměr 23mm, ale když se dívám po eshopech ty gumy se prodávají s průměrem 21mm, avšak v popisku se píše že je to pro auta s průměrem stabilizátoru 23mm, mám tedy koupit od 2mm menší nebo přesně 23mm? Předem díky za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...