Přejít na obsah

Silentbloky stabilizátoru


Rocky

Doporučené příspěvky

Budu měnit gumy stabilizátoru. Už jste je asi taky měnily. Volal jsem do Auto kelly tam mi řekli cenu 43kč/ks a pak jsem volal do Škodovky a tam je cena 205kč/ks. Tak nechápu jaký je v tom rozdíl. V tvrdosti gumy? Davali jste origo nebo něco lepšího?

post-27-1173195585.jpg

Editováno: , autor: Rocky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu měnit gumy stabilizátoru. Už jste je asi taky měnily. Volal jsem do Auto kelly tam mi řekli cenu 43kč/ks a pak jsem volal do Škodovky a tam je cena 205kč/ks. Tak nechápu jaký je v tom rozdíl. V tvrdosti gumy? Davali jste origo nebo něco lepšího?

Dej tam origo, dvakrát dvě stovky tě nepos... Za těch 40 korun to je asi pěknej shit... Taky je budu měnit a dám to určitě origo... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď koupil neorigo, od člena sebo, kus za 80Kč. Už jich prý prodal hodně a nikdo si nestěžoval.

Pozor na průměr stabilizátoru, a také na typ toho silenbloku, modely po faceliftu měly trochu jiný tvar a potřebují jinou objímku.....

Na starý model se origo shánějí těžko, na nový se i origo dají sehnat kolem těch 80kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dával jsem origo a vyšli mě obě na 224 kč,mámty s "hrbem"uprostřed na TDI,je to sice mazec ale vydržet by měli dalších 100000 km.jinak jsem se tady naučil autokelly nenavštěvovat z důvodu špatné kvality od našich polských kolegů tak zkus tady by je mohli mít levněji: http://www.mjauto.cz/

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu měnit gumy stabilizátoru. Už jste je asi taky měnily. Volal jsem do Auto kelly tam mi řekli cenu 43kč/ks a pak jsem volal do Škodovky a tam je cena 205kč/ks. Tak nechápu jaký je v tom rozdíl. V tvrdosti gumy? Davali jste origo nebo něco lepšího?

To co tu máš na obrázku je na starý typ do r.v. 2001. Po faceliftu mají uprostřed výstupek. Kup si origo. tyto náhrady jsou zpravidla asi ze sazí. Je to brzy vytlučené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď koupil neorigo, od člena sebo, kus za 80Kč. Už jich prý prodal hodně a nikdo si nestěžoval.

Pozor na průměr stabilizátoru, a také na typ toho silenbloku, modely po faceliftu měly trochu jiný tvar a potřebují jinou objímku.....

Na starý model se origo shánějí těžko, na nový se i origo dají sehnat kolem těch 80kč.

Mám Octu r.v 98 tdi,který pruměr stabilizátoru tam asi je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on nemá drážku ale hrb :) drážka je v tý sponce

já koupil origo ale jak mě dali blbej rozměr, tak protže jsem měl auto rozebraný a potřeboval jsem správnej rozměr taxem vzal neorigo a asi po 1000 km už vrzaj, teda mysím, že to sou ony

to nemusíbýt zrovna ono ale zkus to podmáznout vazoškou,můžou to byt ty gumy na kostech to jsou taky starý vrzalky,i když nejeví vůli na tahu v ruce,tak za jízdy hlavně pomalejší přes díry to klepe a vrže o 106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on nemá drážku ale hrb :) drážka je v tý sponce

já koupil origo ale jak mě dali blbej rozměr, tak protže jsem měl auto rozebraný a potřeboval jsem správnej rozměr taxem vzal neorigo a asi po 1000 km už vrzaj, teda mysím, že to sou ony

to nemusíbýt zrovna ono ale zkus to podmáznout vazoškou,můžou to byt ty gumy na kostech to jsou taky starý vrzalky,i když nejeví vůli na tahu v ruce,tak za jízdy hlavně pomalejší přes díry to klepe a vrže o 106

ono to neklepe jen vrže, zkusím nějakej lubrikant a pak třeba nový kosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď koupil neorigo, od člena sebo, kus za 80Kč. Už jich prý prodal hodně a nikdo si nestěžoval.

Pozor na průměr stabilizátoru, a také na typ toho silenbloku, modely po faceliftu měly trochu jiný tvar a potřebují jinou objímku.....

Na starý model se origo shánějí těžko, na nový se i origo dají sehnat kolem těch 80kč.

Mám Octu r.v 98 tdi,který pruměr stabilizátoru tam asi je ?

Pokud nemáš combi, tak máš 21mm.

23mm mají jen 1,8T a kombíky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tdi maji 21mm,od kelly kup gumy,ale jen od febi,prijdou na 180kc obe,ty sa 40kc jsou starline,ty nevydrzi,pokud mas koktu pred faseliftem,tak ve skode stejne nemaji ty hladke gumy,ale s drazkou,musel by si koupit i objimky,kup ty febi a pod ne pri montazi grafitku,vetsina lidi ma u kelly slevy,tak se zeptej znamych,at to vezmou na sebe,pak budou za hubicku,Je fakt kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tdi maji 21mm,od kelly kup gumy,ale jen od febi,prijdou na 180kc obe,ty sa 40kc jsou starline,ty nevydrzi,pokud mas koktu pred faseliftem,tak ve skode stejne nemaji ty hladke gumy,ale s drazkou,musel by si koupit i objimky,kup ty febi a pod ne pri montazi grafitku,vetsina lidi ma u kelly slevy,tak se zeptej znamych,at to vezmou na sebe,pak budou za hubicku,Je fakt kvalita

Takže mám koupit to co je na fotkách??? Jsem z toho jelen :o . Řaknu ve škodovce ať mi tam něco prásknou a bude to :disgust: . A nikoho tady neznám kdo má slevu na Autokelly :(

post-27-1173312351_thumb.jpg

Editováno: , autor: Rocky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...