Přejít na obsah

Nejdou otevřít zadní dveře


JURÁŠ

Doporučené příspěvky

No ta cena je az privelmi dobra a nieco to musi vydrzat ved to ma zaruku. Hned ako budem na SK objednavam, snad mi to tyzden a pol vydrzi este, zaujimave je ze ze zamok mi neodomkne a vnutornym tlacitkom na dverach na odomknutie tiez nie ale akonahle nastartujem, vzdy na druhy pokus mi ho odomkne, len sa bojim aby mi neodpalilo pojistku centralu lebo v tom pripade sa do auta nedostanem kedze zamok mam zadrety, WDckom som so rozchodil len do tej podoby ze lahko vsuniem kluc ale uz nim neotocim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamkom v kufri otvorim len kufor. Otazka je ak mi nahodou odpali pojistku centralu deaktivuje sa mi SAFE? V tom pripade by som mohol otvorit nejako dvere cez kufor, len najst niekoho kto sa prepcha cez ten maly otvor :)

Editováno: , autor: Vlady25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

podle mě záleží na frekvenci používání těch dveří, pokud se používají, problém většinou nenastává, nejčastější jsou právě pravé zadní, jelikož bývají nejméně používané, když jezdí sám řidič, tak tašku dává za sebe, čili víc používá levé zadní a nebo jezdí se spolujezdcem, takže ty pravé v zadu se moc neotvíraj, což byl třeba i můj problém, ale musim říc, že od doby co máme malou a žena s ní jezdí v zadu, tak je problém naprosto minimální, jestli to zazlobylo za poslední rok dvakrát, tak je to moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznáš to dopředu tak, že zámek začne "kníkat" nebo ne zcela vyjede kontrolní čudl. Ale jakmile to začne blbnout, je rozhodně dobré odpojit konektor a řešit to. Nejsem sám, kdo to nechal zajít tak daleko a je to pak o nervy zamčené dveře otevřít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak začlo mi to dělat taky superb 2004 comfort. Začlo to blbnout s centrálem. Občas se odemčely ( zadní levý dveře) občas ne. Pak to došlo do stádia, že dveře nešli odemknout vůbec, zatáhl jsem za otevírání zevnitř a čudl vyjel a hned zajel. Přišel jsem na to, že jak je zamykání auta v autě tak to opakovaně na 2-3 pokus otevře i ty zadní dveře. Tak pro jistotu odšrubuji ten spodní torx šroubek ať není s odtapecováním takový problém. Kontroloval jsem svazky v husím krku a  žadný drátek prasklej není, ale když zamknu dveře přes centrál tak se všechny dveře zamknou, ale při odemykání slyším takový vrzání v těch levých zadních dveřích. Takže to vidím na stejný problém jako máte všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...