Přejít na obsah

Nejdou otevřít zadní dveře


JURÁŠ

Doporučené příspěvky

pravda, dal, přehlídl jsem nebo spíš spletl pravou s levou, už bylo pozdě večer no

 

chápu že chceš novej, ale za 3500 to je strašná cena, ale vick to už řešil pár let zpět, podobnej problém a nechával to repasovat a fungujou mu skvěle, šlo prej o rozebrání a pročištění nějakého válečku v tom zámku či co, on bude určitě chytřejší, tohle mi řikal loni na srazu

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano 800kč stál repas zámku pravých zadních dveří.Musel se rozebrat i ten mechanismus zámku,který je zapouzdřený.Pod ním je plastové ozubené kolečko nebo váleček.A ten měl zanesené zuby bordelem.Vyčistilo se to a funguje dodnes.Akurát mi začínají pomalu blbnout zbývající dveře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, precital som si vlakno ale mam iny problem so zamkom. Jedna sa o predne vodicove dvere, jedneho dna som odomkol auto DO a otvorilo vsetky dvere okrem vodicovych. Po par odomknuti a zamknuti otvorilo aj vodicove dvere. Zamknut ide uplne v pohode vsetky dvere, dioda vo dverach blika a niekedy odomyka 5 krat po sebe v pohode a potom zrazu sa stane ze zase neodomyka cize nerobi to stale. Druha vec zvnutra kluckou dvere neotvorim. V zamku pri odomykani cvaka 2 krat len niekedy nevylezie kolik a neodomkne. Taktiez som si vsimol pri odomykani ze aj ked odomkne tak vsetky ostatne koliky vyjdu hore naraz pekne a soferove dvere trosku oneskorene akoby az pri druhom cvaknuti. Este jedna vec ked odomykam tlacidlom na otvorenie stane sa len niekedy ze neodomkne soferove dvere ale ked stlacim otvorenie kufra odomkne cele auto, nie len kufor ale soferove dvere neotvori vzdy. Mikrospinac by to nemal byt bol meney pred rokom a vsetko mi signalizuje ako aj komplet elektrika v dverach funguje. Dik 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak nevim co jsi pročítal, já tam popisuju naprosto stejnej problém, akorát s jinejma dveřma, zkus to prostříknout kontaktolem, mě to teď po prostříkání celkem funguje, rozpoj ten husí krk a tam to prostříkej ty spoje, ted už celkem dlou funguje, jen když chci zamknout vevnitř vozu tim čudlem na dveřích u ovládání oken, tak se vše zamkne a čudl těch dveří co blbnou zase vyjede, DO to jde v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak je to stejný problém dle mého.Z 90% procent to začíná od pravých zadních dveří,ale není to pravidlo.A je to nemoc všech dveří a potká to časem každého.A i mi někdy nešlo otevřít kličkou a někd y ano a pak to týden fungovalo a pak zase ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl tento problém v minulosti uplně stejný problém jako VLADY25.

 

Popis závady - auto šlo zamknou celé, odemknout na dálku mimo dveří řidiče, ty se musely odevřít pouze klíčem. po odemnkutí, šlo odemykat a zamykat tlačíktem na dveřích bez problémů což je zamykání bez SAFE.

 

Příčina závady - obroušený kulatý kolík v mechanismu v elekrické části zámku (část s motorkem). 

 

Řešení - opilování kolíku do takové podoby aby mohl se posouvat v mechanismu při zamykání a odemykání a vodit mechanismus. Kolík není na obrázku vidět ale je na bílé plastu nasazený na té plastové šroubovici.

 

 

Momentálně me to po roce používání, frekventovaném začlo dělat znovu a jelikož už je to asi tolik omleté bude potřeba výměna bude celéhé zámku nebo v mém případě mám starý z octavie totožný, tak přehodím je ut část s kolíkem.

 

Snad Vám to pomůže.

 

 

 

 

 

 

post-60675-0-82771500-1390304076_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci je ntak mimochodme origo tneto zámek sotjí cca 2700 ty co jsou v odkazu tak jsou činské.... Tohle info mám od SEBA... Jinak pokud nekdo má takovej zámek uz dojebanej tak bych o nej měl zájem ... Myslim si, že vyrobit tu hřídelku nebude zas až takovej problém ;) Ale ted je otázka jak dlouho to bude trvat nez bych si nato nasel cas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nejde o samotnou šroubovici ale o ten bilý plast co je na ní nasazenej. Když zamykáš tak se šrobovice točí a přes pružiny pohybuje s tím plastem. Ten kolík je tak v průměru 2mm a výška tak 3-4mm. Není ani vidět na fotce. Já bych se nebál koupit čínu. Přinejhoším se dá vyměnit jen ten plast. Bude to stejny. O víkendu to rozdělám a nafotím pokud najdu ten tisicihran M8 co drží zámek ve dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož včera moja utrhla stahování na Boře a byl jsem nucen objednat opravnou sadu, přihodil jsem k tomu nový zámek na supa za 750kč z www.autorykl.cz. Je popsán jako druhovýroba. Takže o víkendu, pokud to doraz,í budu montovat. Starej zámek rozdělám a vyfotím jeho stav :-) a budu mít mít další na náhradní díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...