Přejít na obsah

Nejdou otevřít zadní dveře


JURÁŠ

Doporučené příspěvky

V 2. 7. 2016 na 23:23, Ghostbuster napsal:

jj, je to vadný kus. nevím kde soudruzi z NDR udelali chybu :kol-32: kazdopadne starý zamok som "pootvoril" a zalial elektrokontakt sprejom a vyzera to ze znovu chodí ako za mlada :-) tak uz len pondelok dufat ze mi ten nemecky shit zoberu a vratia peniaze. a hlavne uvidime ci so starym nebudu problemi. ak nie tak nahodím tapacír a bude hotovo za 0,-  

kratke video s problemom

 

Vážení, včera jsem vyměnil zámek přesně v těchto dveřích a mám přesně stejnou chybu :(. Jelikož zde nebyla odpověď, tak jsem použil citaci.

Moje dveře se už skoro neodemykaly, tak jsem sehnal náhradu z jiného Superba kde byl nový zámek cca 1rok ( takže je to náhrada). Centrálem jde odemykat/zamykat a pak i bliká kontrolka centrálu= tedy vše safelock ale jak to zkusím na madle řidiče, zamknou se a ihned odemknou. Nevíte co s tím ? Táhlo nehraje roli, zámek to dělal i takhle venku... Nevím co s tím.

Editováno: , autor: Martin P.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nový poznatek: VAG hlásí nesmyslný signál, ostatní zámky odemčen/zamčen. Když zamknu přes DO tak jsou všechny SAFE. Když zamknu na madle, zase vyskočí a je odemčen. Mechanicky chodí dobře i zamyká/odemyká dobře. Ale!, když jej z tohoto stavu ručně čudlíkem zatlačím = zamknu, dá stav SAFE a ne zamčeno.

 

Nemá někdo rozkreslen vstupní konektor a co kam vede? Co na motor a co na mikrospínače a kdy mají být sepnuté a kdy naopak musí být rozepnuté? Pro přední i zadní zámky. 1-6 a 1-8

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...