Přejít na obsah

Spojka


tomvata

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte. Prosim Vas ako je to so spojkou u superba 1,9 tdi automat 96kw ? mam pocit ze to fakt slabo taha, a pri silnejsom plyne akoby mi smykala spojka, sice len trochu ale potom hned zabere,. neviem ci to je normalne lebo superba mam doma este len tyzden. Ak to nieje normalne ako sa riesi spojka pri tiptronicu ? Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VladinoS1:

 

Tak pro ujasnění, vysvětli mi prosím, jaký význam má pokládat jeden a tentýž dotaz do více témat? Akorát v tom děláš bordel. To, že nakopíruješ stejný problém do 3 témat neznamená, že ti o to dřív poradíme. Počkám na vysvětlení a snaž se.

Tohle je první výstraha, pokud se to zopakuje, udělím ti varování. M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-98: , spojka na automatu :kol-98:
, ako by sa smýkala... :kol-98:

To brc.majkl: Prosím Tě nech ho, je to fakt prdel to číst, třeba má jěště nějakou jinou zajímavou závadu

Já bych tady normálně udělal nějakou special sekci, třeba s názvem JELITA, a tam bych dával tyhle perly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad by som ho upresnil ale kedze niesom uplne technicky v tomto zbehly tak neviem co je vovnutri. Poprosil by som o radu aspon v jednej teme, pretoze som nedostal odpoved zatial ani jednu, ale sproste poznamky ste si nenechali ujst. Takze ak mi nemienite poradit ked sa slusne opytam tak radsej na moju spravu ani nereagujte. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Výměna spojky nepomohla, vibrace přetrvávaly. Dal jsem hybridní turbo a ještě nemám soft, turbo bere cca. od 2000ot., tudíž kroutící moment je posunutej o dost víš a vibrace zmizely.Uvidíme co to bude dělat po softu až bude krouťák zase kolem 1600-1700ot. Koukal jsem na levej silentblok motoru a je zespod poslintanej jak od vosku, tipuju to na to že vytekl, ikdyž motor se při zátěži zaklání dozadu ne do strany,takže se to těžko určuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pohled moc nestaci... neboj se toho a ten synenblok vyndej a vyzkousej vibrace... nemusi tam bejt na pohled vule zadna... jestli si menil uz nakej synenblok tak jak si postupoval?nechal si to sednout?treba ti to jen sedi na ty kulicce a prenasej se ti vibrace do kastle...

samozhrejme muze to bejt miliony veci... od te kulicky az spatnou vacku,prasklou hlavu,upaleny ventili a tak dale... ale nechci strasit.... muze bejt vymackana gumicka na airboxu...

zacal by jsem tim softem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak jak píšeš, jen jsem zvědav kdy se na to dostanu, protože musím dělat vlnovec, ale bohužel už i s přírubou k turbu a katem ,protože poslední výměnu jsem pos.... a musel jsem kousek dovařovat, uhlo mi to a po ujetí 10t/km je opět po něm a ozývají se ramena, ale ty už na to mají nárok, popravil jsem je podvozkem a kolama. Takže finance teď budou třeba někde jinde než na zvyšování výkonu . . . :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neni pricina vibraci ten vlnovec?cele to bude asi na krivo a treba to tlaci vice na jeden ze synenbloku a problem je na svete. kort kdyz jsi to navaril krive?jen muj chod myslenek a asi i idealni reseni... pac naka pricina bejt musi... asi by jsem stim sjel na jamu a povolil vsechny ty synenbloky a tam uvidis na jakej to tlaci a treba budes mit vsechno vyreseno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezavrhuji tuto možnost,ale nemyslel jsem nakřivo doslova,jen místo dvou sváru na každé straně jsou na jedné straně 2, což zvýšilo ryziko toho,že je to trochu mimo osu,a rychlost odchodu vlnovce to dává jasně najevo.Když jsem tento problém začal řešit tak jsem ještě o vlnovci nevěděl že ho budu měnit poprvé, takže to bych asi vyloučil.Každopádně nejsi jediný kdo radil vlnovec.Koupím celý ten přední díl, vychází kolem 2800Kč po slevě a je to i údržba KATu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...