Přejít na obsah

Budíky a malá softwarová úprava


ferda25

Doporučené příspěvky

To je parádní :kol-47: . Já bych to chtěl taky, ta modrá je super

Je to bílé, "modrá" je jen špatně nastavená bílá ve foťáku. Ale moc pěkné a funkční, mám to již na O2 FL.

Super, navod jak to udelat by nebyl?

To určitě Ferdá nedá z ruky, je to dost práce jak při přípravě, tak při aplikaci na auto, dělal mě to v pátek a sobotu... Dost práce :-(

Horní řádek stále oranžový, v prostředku zobrazení rychlosti, hláška o imobilizéru a pak různé tvary autíček. Akorát to "modrý" mi přijde, jako deformace barvy při focení nebo ne?

Není oranžový, ale sytě rudý (špatně nast. bílá ve Ferdově foťáku)... Ostatní bílé.

a co je tam ine oproti beznym budikom? mam asi rovnake v SUPII a mam pocit, ze je to sakra podobne.

Budíky se rozsvítí ihned po zapnutí zapalování a protočení ručiček, a ne až po zapnutí hlavních světel - to je docela příjemné a užitečné.

Rudý horní řádek zlepšuje rychlý pohled s odečtem informace ze středu MaxiDOTu.

A dají se nastavit při kodování i správné hodnoty proudů pro OBC (CAN) alarmy žárovek světel při použití LED zdrojů, to je hodně užitečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další možné funkce:

1. Zakázání regulace podsvitu u otáčkoměru a tachometru(budíky budou stále jasně svítít bez občasného efektu tzv. žloutnutí)

2. Volba "Profily" - lze zapnout a vypnout tzv personalizace klíčů

3. Informace v MFD: Dotankovat - informuje o potřebném množství paliva pro dotankování do plné nádrže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Co lze na budídích od verze software 0400(MR2011)

Aby člověk nevystoupil při zařazené rychlosti u DSG:

http://uloz.to/xWotFrjS/nveexport-0001-wmv

A tady malá ukázka nových funkcí(ikona bluetooth při spárovaném telefonu, jiné hlášení při asistentu únavy, jiné hlášení safe systému):

http://uloz.to/xyw8jtqP/20131208-130719-mp4

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...

Lze aktivovat trvalé podsvícení celých budíků i při protočení ručiček...tak jak to je u O3 nebo G7.

 

Případně doplnit v budíkách zobrazení ikonky bluetooth  v MFD vedle teploty oleje.

 

V rámci servisní informace aktivovat zobrazení doby pro servis + pro výměnu oleje tak jak to má face Superb2. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se na jednu věc, která s tím souvisí... ve Octavii 2 jsem měl dvoubarevný horní řádek Maxi-Dotu (např. ikona tankování, apod.), ale v Superbu má tankování samostatný indikátor pod budíkama a dvoubarevný ten Maxi-Dot zřejmě není.

 

Je to krok zpět? Nebo první Superby to měli stejně jako O2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V O2 to bylo proto, že některé kontrolky (brzdové obložení, palivo aj.) byly u základních budíků v místě Maxidotu, který je tím pádem pak nahrazoval. Kdežto u SII je uprostřed vždy display a kontrolky jsou rozmístěny pořád stejně v cifernících. Takže není důvod, aby zobrazoval výstrahy barevně. Budíky jsou v tomto stejné jak pro předFL tak pro FL.

Edit: Tak teď sakra nevím, jestli to fakt není oranžové když řve o palivo. :D Koukal jsem na ty obrázky na začátku vlákna a tam je ta vrchní část barevná. Musím se na to zaměřit ;-)

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...