Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám v autě hrozný rádio od blaupunktu (neoriginál) - špatně chytá signál, nehraje dobře a vypadá příšerně - takže ho chci vyměnit. Chtěl bych asi něco "škodováckýho" a když jsem prolézal net, našel jsem rádio "SWING" http://www.svspraha.cz/fotky7960/fotos/_vyr_381swing.JPG

Myslíte, že by byl problém ho dostat do našeho superba I?..

A případně bych Vás chtěl poprosit o nějaké doporučení na autorádio co nebude kazit interiér bude nejlépe od škoda, VW..?!

Díky moc, za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjednoduší pro tebe by bylo sehnat toto rádio montovalo se do octavii i do superba http://aukro.cz/autoradio-skoda-symphony-i2625581622.html

no a taky se dá sehnat, že umí MP3 a pokud máš MF volant a maxíka tak to jde nakodovat aby to chodilo s rádiem, ale zase je v tomhle problém že auta a rádia byla propojena buď tkzv. Canem, nebo třídrátem....taže to je potřeba dodržet aby auto bylo ku příkladu canové a rádio také.

No DX je navi oproti symphony je dvoudinová... vypadá pěkně, ale není to jen o tom sehnat monitor, jsou tam potřeba dosehnat i jiné věci aby vše fungovalo.... , ale o všem se zde dá dočíst. A rhapsody je taky dvodinové a tam by neměl být problém....

Hodně štěstí :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj diky moc. Ja zase uplny amater co se tohodle tyce snad nejsem, jen jsem doposud mel jen francouzska auta a se superbem se zatim seznamuji :) o symphony jsem si hodne precetl, rhapsody ma pritel me mamky taky v superbu, a o dx ani asi moc neuvazuji (mam navigon na iphonu a myslim ze je to mozna lepsi)…

jen jsem se potreboval zeptat jestli jsou jeste jine alternativy kdyz uz to radio budu kupovat… diky za vycerpavajici odpoved a treba jsem i timhle topicem nekomu pomohl komu tahle ot. Vrtala taky hlavou;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...