Přejít na obsah

zvýšená spotřeba....1.6 55kw


koubek 1.6 55kw

Doporučené příspěvky

jj přesně...Chtěl bych se zeptat phledně čidla teploty....Ukazatel budíku na teplotu mi ukazuje dobře,ve Vagu mi též ukazuje dobře teplotu schodnou z budíkama....Chtěl bych se zeptat odkud bere ve vagu signál a informaci o teplotě,jestli rovnéž z budíku,nebo z jednotky.....? Je možno,že by to bylo i snímačem?Ale to by asi zase emise byli špatný,ne? Dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně...Chtěl bych se zeptat phledně čidla teploty....Ukazatel budíku na teplotu mi ukazuje dobře,ve Vagu mi též ukazuje dobře teplotu schodnou z budíkama....Chtěl bych se zeptat odkud bere ve vagu signál a informaci o teplotě,jestli rovnéž z budíku,nebo z jednotky.....? Je možno,že by to bylo i snímačem?Ale to by asi zase emise byli špatný,ne? Dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Oktáváci,tak o víkendu jsem hledal možnou příčinu mého problému...V pátek se potíže stupnovali a už to nedělalo jen občas,ale neustále.(kolísání,zvýšené otáčky,plivání atd) Tak jsem v sobotu vyndal znovu klapku a byla krásná a čistá,sundal jsem kryt co je z boku,vše bylo nádherně čistě a nikde žádný problém,prostě jak když je nová.Tak jsem jí namontoval bezradně znovu na auto.Po nastarování problém přestal,ale jen na chvilku,protože jak jsem měl vyndané konektory od klapky a chtěl jsem nastartovat,tak jednotka vyhodila chybu v OVLÁDÁNÍ ŠRTÍCÍ KLAPKY(PŘERUŠENÍ).Po nahlášení této chyby se problém mého kolísání a cukání plivání přestal.Ale po ujetí cca 30 km,se jednotka rozhodla dát klapku do základního nastavení a problém nastal znovu! Našel jsem si schéma co ovládá elektronicky škrtící klapku a odčtípl jsem to ovládání,aby jednotka neměla spojení s ovládání škrtící klapky a ejhle,auto jede normálně,má plynulý zátah a necuká.Když byla klapka nastavená,tak bylo vyidět,že pri tom habrování,se malinko otvírá a pak spane sama a to automaticky.Odčtípnuté kabely jsou 1,2 na konektoru(ovládání škrtící klapky).

Teď nastává dilema???Je to klapkou nebo něčím jiným co způsobuje tohle automatické bezvýznamně naklápění škrtící klapky??? Oktáváci můžete mi ještě poradit?

Děkuji Mockrát :kol-32:

EDIT:

scháním dílenskou příručku na octavia 1.6 55kw.....Nevíte kde bych jí stáhnul?

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všichni :-) Tak jsem se rozhodl nakonec pro novou klapku a udělal sem dobře,je po problému teda zatím..Udělal jsem základní nastavení ve Vag a jde jak víno.Ted musím do servisu na seřízení předstihu. Jen se mi nezdá pár informací ve Vagu na monitoringu motoru.Dám sem dnes screenshoty,tak doufám,že mi pár lidí co tomu rozumí poradí např. co to znamená.Dík :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...