Přejít na obsah

Alarm Skoda


Kubiscz

Doporučené příspěvky

zdravim.

ja mam otazku k vnutornym cidlam. auto vraj nemalo alarm od vyroby, ale prvy majitel ho dal domontovat priamo v skodovke po kupe vozidla. v interieri su po oboch stranach celneho skla aj cidla, ale nejako sa mi nezda aby fungovali.

skusil som auto zamknut, nechat spustene okna a po par minutach som pred cidlami zacal mavat rukami a vobec nic sa nestalo. po par dnoch som to vyskusal zas a akurat par krat blikli smerovky a ziadny zvuk.

skusil som sa zamknut priamo v aute so zatvorenymi oknami, sedel som bez pohybu par minut a potom som sa zacal hybat a mavat pred cidlami a zas nic.

tak neviem vobec, ci ten alarm funguje, alebo ako inac ho otestovat?

povodny majitel mi dal aj taku plastovu somrinu co vyzera ako usb kluc, vraj keby sa alarm nahodou zblaznil, tak sa to tym vypina, len vobec neviem kde...

 

Ahoj Matelko.

 

Cez diagnostiku skontroluj, ci mas zapnuty monitoring vnutorneho priestoru.

Pokial mas teda alarm napojeny na zbernicu CAN, tak je to nutne v riadiacej jednotke zapnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak že dole to druhé z prava. A existuje někde seznam svorkovnicí?

 

- Signál „+15“ - oranžový vodič
- Propojte s černým vodičem svorkovnice C - PIN 31.
 
Hledal jsem to v ELSE i googlil a nic.
 
Montoval jsem dost alarmů, ale začínám si říkat že do toho dvojkového supa to snad ani nezvládnu. Tak málo místa na instalaci a špatný přístup ke kabelům 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

relé mezi 645 a 644 - relé 646 - jde o relé zvukové houkačky

 

Tak jsem to dnes zkoušel. To relé jsem vytáhl. Zamknul auto a zkusil aktovovat alarm. Vše ok houkačka houkala. Podle toho se domnívám že to relé 646 co jsi říkal to nebude.

Nějaký jiný postup jak zjistit které relé to je? To mám vytahovat uplně všechny? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám velkou prosbu s nalezením alarmu. Zakoupil jsem  Superba II combi, 2012, automat. Je v něm namontován autoalarm od Jablotronu CA-1803BT. Potřebuji vyměnit kartu sim a nastavit ho. Mám k alarmu i příručku se sériovým číslem a pinem. Jenže vůbec nevím kde ho hledat. Volal jsem do servisu, kde ho montovali dle vylepeného štítku v  příručce a tam mi řekli, že neví, že může být  kdekoliv, ať případně přijedu. Jenže bydlím na druhé straně republiky. Je nějaké obvyklé místo kde ho najít, či jak ho najít? Auto je z bazaru, jinak bych kontaktoval předchozího majitele, ale takhle fakt už nevím a štve mě, že tam je asi cizí karta sim a kdykoliv mi může auto zablokovat, nebo vidět, kde se nacházím. Moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideálně kontaktovat majitele. Adresa je ve VTP, nebo zavolat do servisu, kde bylo naposledy a požádat o předání kontaktu.
Další možnost je kontaktovat Jablotron a dohodnout se, co a jak. Za mě asi nej volba. To zařízení může fungovat několika způsoby. Na smlouvu - dohodnout podmínky, nebo bez smlouvy. V každém připadě budou vědět a poradí.
+420244020220 sice tísňová, ale oni si poraděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jablotron jsem kontaktoval a dali mi kontakt na člověka v okolí  kde bydlím, ale ten mi řekl, že to bude v autě hledat stejně jako já. Velkej techničák mam nový, takže bez dat o předchozím majiteli. Jde mi tedy o to, zda s tím má někdo zkušenost, aby mě navedl, kam se to asi zpravidla strká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj :)
potřebuji dát do auta lokátor..ale nevíte kde najdu dva kablíky aby fungoval dobře,jeden potřebuji aby lokátor spustil alarm,a druhý aby alarm spustil lokátor.. takže když řve siréna ať spustí lokátor,ale ať lokátor třeba spustí nějaké čidlo a řve i alarm.. nevíte kde tyto dva kabliky najdu u alarmu ? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte. Nevie mi niekto poradit ako sa da dopojit alebo zapnut trubenie na superB 2 fl 2014 je bez alarmu ale da sa nakodovat ze ak sa auto otvori mechanicky spusti sa alarm a blikaju smerovky len netrubi klakson. Robil to niekto? Cital som ze na O3 sa to da nakodovat ide to aj na superbe? Alebo ako dopojit sirenu? Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...