Přejít na obsah

El. zrcatka (sklopeni klicem)


roti

Doporučené příspěvky

Mam el. sklopitelna zrcatka a kdyz chci auto zamknout a zrcatka sklopit, tak dle prirucky musim podrzet tlacitko na klici 2s. To funguje, jen to je otravny.

Proto se ptam, jestli je mozne to nejak nakodovat, aby se zrcatka pri normalnim zamknuti hned sklopila a ja nemusel tlacitko drzet 2s.?

Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

Buď je sklopíš ovladačem zrcátek a tak i zůstanou. Po nastartování si je musíš zase ovladačem (do polohy "R") vrátit...... Např. pokud nemáš místo na otevření dveří pro nastoupení/vystoupení

 

Nebo podržíš zamykací tlačítko dálkáče několik vteřin a zrcátka se sklopí a po zapnutí zapalování se ale sami narovnají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 10 měsíců později...

já to měl na svém autě, pak jsem si to přes maxidot vypl a když jsem to chtěl zapnout tak už to nefungovalo. Zjišťoval jsem že se to nastavuje v 09 Centr.elektrice->login (to číslo bych prosil, hledám marně) -> pak Adaptace (přizpůs.) -> a tam to je...

Nezná a neprozradí někdo login pro 1K0937087P?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato funkce není vypínatelná přes Maxi-Dot. Položka v Maxi-Dotu je určená pro sklopení zcrátka po zařazení zpátečky. 

Pokud to přestane fungovat v 99,9% případů stačí opět naučit dorazy oken, to 0,1% jsou vadná zrcátka nebo "kutil" s VCDS.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, nemyslel jsem Volkswagen Auto Group, ale VAG-COM taký znamý jako VCDS. Co ma s tim Carista? Asi to že z 90% všého, co nabizi k nastavéni odborníci, umi nastavit taky. Napřiklad pro kodiaqa jsem nastavil vše co potreboval až na pamět jízdního režimu, v sperbu zase nebylo sklapení zrcatek ihned po zamčeni. Proto to asi bude hodně specifické programování, ktere vyžaduje i specifický software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎08‎.‎04‎.‎2020 na 21:28, ferda25 napsal:

Od MR2011(květen 2010) lze vždy aktivovat.

Dobrý den,

 

víte o někom kdo to umí, nebo poradit kde a na koho se obrátit, aby se zrcátka sklápěly automaticky po zamčení vozu? Máme SII po FL 2014.

 

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...