Přejít na obsah

Superb II plave na silnici


mirek H

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Můžu připojit svůj dotaz, mam Supa 2 a děsně bouchá na nerovnostech. Například na kostkách je cejtit vše. Octávii co mám se lehce přehoupne bez zvukové či otřesové kulisy a SUP bouchne a cukne. Co to může být? Najeto 230 tis, tyčky přední i zadní nové, tlumiče OK. mam podezření na sileny, dělají i takovéto rány do podvozku? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,dnes výměna Haldexu s rozvodovkou-šíleně to hučelo.Také jsem cítil zezadu vibrace,tak rovnou výměna hardy spojky-na fotce je vidět jak se guma separovala.Teď tichounko a bez vibrací :-)

příští týden udělám ty ramena a také tyčky stabíku-pro jistotu.

post-128-0-00561900-1393002490_thumb.jpg

post-128-0-16029300-1393002527_thumb.jpg

post-128-0-12218200-1393002548_thumb.jpg

post-128-0-29001600-1393002577_thumb.jpg

post-128-0-28205500-1393002595_thumb.jpg

post-128-0-17023100-1393002632_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardina stojí ve škodovce 7700,-Kč a fakt se čeká,já to měl na druhý den za 3900 od dodavatele co dodává do prvovýroby.

Diferák rozdělávat nebudu,za 1) nemám na to čas,za 2)ložiska do toho stojí víc,než za kolik jsem sehnal celý zánovní.Jen z toho shodím Haldex,ten se může hodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak dnes som bol pozerat opat volu tych ramien nakolko auto zase zacalo mavat zo strany na stranu. V priecnych spodnych ramenach v zadu je opat vola. Mate skusenosti zeby tomu mohli pomahat aj tie horne ramena vzadu? Nechce sa mi dat 100eur len tak na skusku + spolocne s novymi spodnimi tie budem musiet kupit. Taktiez sa ukazala vola v pravom dolnom prednom ramene vpredu nantej stranenkdenje ten hlinikovy domcek. Da sa vymenit v nom len samotny silentblok alebo treba cele? (1ks 120eur) zevraj skoda ma nato nejaky specialny stahovak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden silentblok nestojí 120eur určite ,to oba , inak neviem teda ,daj to niekomu kto sa rozumie a popajsruje to a povie čo treba meniť ,,, ale na predku bežne silentbloky a na zadku spojovacie spodné ramená , a aj to len tie staré typy , tam iné neochádza , teda jo ale po 450tkm a viac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zle som to trosku napisal. Cele rameno stoji 120 ks teda radsej by som menil len silentblok ten ktory je v tom hlinikovom domceku. Nato mi vsak moj mechanik povedal ze na neho je potrebny stahovak od skody ktory nema tak preto sa pytam aky treba atd ci si ho budem vediet zohnat, alebo ist fakt do skody za trosku ine peniaze....zadne priecne co su dole su vybite po roku opat a to som kupoval swag. Idu na reklamaciu tak uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...