Přejít na obsah

Vyjíždění okna


2607

Doporučené příspěvky

Mě se děje něco podobného, když chci zavřít okno dálkáčem, tak mi spolujezdcovo také sjíždí, tlačítkem ale vyjede. Nejdivnější je, že když otevřu řidičovo, tak v páru vyjedou obě. Vůbec to nechápu a už jsem to vzdal. Každopádně i když vyjede, je vidět že si v tom místě škobrtne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žralok>> to co popisuješ se dělá klíčem nebo dálkovým, že to jde i takhle sem nevěděl a nějak mi to nesedí, každopádně klíčem nebo dálkou jdou všechhny okna naráz a dělá se to právě např. po odpojení akumulátoru. Tohle mi přijde že to zadrhne a ochrana to pošle dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne robi to iste ale len ked zastavim auto. Motor bezi a chcem zavret okna tak vsetky sa pekne zavru len spolujazdcove sa zacne zatvarat do 1/3 a potom sa hned vrati dolu. Robi mi to iba niekedy nechapem tomu. Da sa zavret len ked ho postupne zavrem do 1/3 pustim tlacitko zatvarania, dalej zavrem do 2/3 pustim tlacitko a nakoniec uplne zavrem. Alebo zacnem zatvarat okna este pred zastavenim, pocas jazdy to nerobi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mi to za jízdy a pouze spolujezdec.

Uplne stejny problem resim uz cca rok (take spolujezdec, take i za jizdy v otackach, take v 1. nebo i 2. tretine okna, a vytahnout to jde jen postupnym a potupnym cukanim ovladace okna, s jeho postupnym vysunutim, v automatice se to zastavuje).

V servise jiz menili postupne jednotku oken, meli rozebrane okno a hledali problem v ceste skla - take tvrdili, ze to zabira ochrana pred sevrenim oknem. Asi to tak bude, ale ta pricina toho, ze to ochrana zastavi bude asi jinde.

Naposledy nedavno udelali "zakladni nastaveni", a bylo to tak tyden, dva v pohode. Dnes me okno opet pozlobilo se stejnym efektem zde popisovanym, a po rucnim vyjeti uz dalo pokoj. Nicmene se na to neda spolehnout tehdy, kdy se ocekava automaticke zavreni oken, tj. pri zamykani auta, nebo pri desti s ponechanymi pootevrenymi okny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to motorek neutáhl, tak se to vůbec nehne. To že ti to dělá to co dělá může být buď tím, že sklo do něčeho naráží a tím reverzuje (sjíždí dolů) a nebo je ve špatném stavu základní nastavení (po odpojení akumulátoru a pod.) - je potřeba udělat základní nastavení znovu .... držet tlačítko pro vyjetí okna nahoru dokud nevyjede až nahoru .... když je nahoře, tak ještě jednou stisknout tlačítko nahoru - nakonec stisknout tlačítko směrem dolů a držet ho dokud nedojede až dolů... Tím by mělo být uděláno základní nastavení a mělo by to být v pořádku. Pokud to nepomůže, tak zkontrolovat, zda sklo do něčeho nevráží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi spatne ctes (pokud to byla poznamka k memu prispevku), mechanika okna nekolikrat zkontrolovana uplnym rozebranim v servise, servisni zakladni nastaveni udelano, ten jednoduchy postup pro ridice (s tim nasatvenim dorazu) tim pridrzenim nejde, protoze kdyz se to stane, tak se to pri pridrzeni zastavuje take, presne v 1 tretine, a potom presne i v 2.tretine...

Takove "knizeci" rady :-.(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi, moje RS mi dělá to samý, jelikož jsem okna téměř nepoužíval od novoty 2 roky, tak jsem to zjistil až poté, když jsem potřeboval na křižovatce stáhnout okénko (kolegyně z práce stála na přechodu) a voalá, když jsem dal automatiku nahoru, tak popojelo kousek nahoru a hned zase kousek dolů, nahoru jsem ho dal manuálně, když jsem už nepoužil automatiku, jinak to zlobilo. Možná je i pravda, že to dělá, když se stojí a za jízdy asi ne...ještě vyzkouším. Jinak ostatní okna to nedělají a fungují v pohodě...je to záhada, ale neřeším to, jelikož si myslím, že v servisu by vyřešili howno a když je klima,tak okna nejsou téměř potřeba. wrau :) Jinak mě to nejdřív dost nasralo, jelikož jsem to okno opravdu téměř nepoužil a pak člověk zjistí, že to vlastně ani nefunguje jak má :(

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem zaregistroval už na druhé služební FL OII, jak na mladší tak na starší, na naši předFL OII s tím nebyl nikdy problém.

Viděl bych to na problém ochrany proti sevření, špatné vyhodnocení odporu - tedy SW problém, a podle toho, že někdy to nejde a někdy jde normálně bych vyloučil nějakou překážku v rámu okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...