Přejít na obsah

Montáž maxidotu


Chasenus

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

pořídil jsem čerstvě Superba 2003 1,9 TDi PD 96 Kw, ale bohužel nemá maxidot. Je vůbec možné ho nějak dodělat, ideálně pak namotovat i s FL přístrojovým štítem? Díky za odpovědi. Hledal sem, ale montáž maxidotu jako problematiku jsem tady nikde neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

chlapci nebudem vytvarat novu temu .. opytam sa tu ... ked je v aute chladno proste ked auto nieje zohriate.. tak mi maxidot ukazuje pekne a zretelne .. ale akonahle sa zohreje auto tak mi prestava dobre ukazovat maxidot .. v com je chyba ??? ide uz display do vacnych lovist ?? alebo je chyba niekde inde ?? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chyba je v kontaktku toho maxidotu v budíkách. Celkem častá záležitost, mění se to nebo i spravuje prohřátím, ale je lepší dát nový, oprava je na chvíli. Nový vyjde od 1000Kč. Dej si do vyhledávače oprava maxidotu a vyjede Ti tisíc odkazů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My uz taky toto resili a ano, jde to vymenit, ale jak pises zralok, je potreba k tomu mit i pin.

Jinak jestli se musi dodtzet motorizace si jisty nejsem, na to by asi dokazal odpovedet AceVentura.

Shanim je na netu taky kde se da, ale zatim jsem nesehnal nejakou rozumnou cenu...

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sup 1 :) pozeral som na tie pristrojovky ale asi zmenim podsvietenie a mam to lacnejsie a nic aspon nemusim menit kodovat a atd... len ten maxik musim zistit ci ho dokazem prepajkovat .. . Ledky nie su problem ale maxik som neskusal..

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxidot nech radši elektrikářovi, co to dělá, je jich hodně, co dělají přímo maxidoty. Já se dost rejpu do elektra, ale když jsem to měl rozdělané na Audině, tak jsem se na to radši vykašlal. Můžeš to zkusit aspoň prohřát, ideální je na to plynová pájka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...