Přejít na obsah

vymena rukojete radiacej paky


arch

Doporučené příspěvky

Včera jsem jí menil,jde to docela v pohode.Podivej se tady:

http://www.obautodil...aketky_manzety/

mají tam toho víc a je u toho i návod

menil si len rukojet, alebo aj manzetu - v navode som sa docital aj cosi o manzete, ze ked ma dva svy vpredu v smere jazdy, tak ze ju treba tiez menit. Ty si mal aku manzetu? Menil si ju? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem tam mel takový prstynek ten jsem rozevrel opatrne sroubovakem,trochu vic sily bylo potreba, a potom sundat plast ktery primackava manzetu k rokojeti,ten tam sedi podle švu na manzete.Na te nove je jiny patent otocis a tim zajistis rukojet.Ja sem tam pouzil zase ten prstynek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz tomu zacinam rozumiet ... dufam ... takze ked si sundal ten prstynek, tak si sundal i hlavicu, a ten plast co primackava manzetu sa da dat dole bez toho aby sa znicil?

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Chtěl bych se zeptat ostatních, zda někdo porovnával tvar řadicí páky v Yeti s 2,0 TDI 4x4 a 1,8 TSI 4x4. Ve firmě máme služební naftu a šaltna se ovládá parádně, je trochu větší a dobře padne do ruky. Ve své 1,8 TSI mám rukojeť poněkud menší. Zajímalo by mě, zda někdo nezkoušel výměnu této menší varianty za větší z naftového modelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdiel by tam nemal byt, myslim ze by to malo pasovat, len si musis dat pozor ci mas 5-kvalt alebo 6-kvalt (kvoli scheme na pake - iank sa nikde nepisalo ci je to benzin alebo nafta) a potom si daj pozor ako su svy na manzete - s tym som mal problem ja, lebo som mal manzetu s dvomi svami vpredu v smere jazdy, a na novu hlavicu som potreboval manzetu s jednym svom vpredu v smere jazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, také jsem si měnil hlavici řazení v mé 1.2 TSI za koženou s chromovaným olemováním emblému a tato hlavice má po obou stranách vystouplý nápis Yeti. Už tím nápisem se zdá hlavice v ruce větší, masivnější. Myslím si, že velikosti hlavic jsou stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...