Přejít na obsah

Blbnutie neoriginálneho alarmu


milan2504

Doporučené příspěvky

Zdravím.Na Octávii II mám neoriginální alarm,ale nehouká.Po zamknutí kontrolka na dveřích bliká.Při narušení prostoru auta směrovky začnou blikat,ale nehouká.Nevím co je to za systém a ovládání má přívěšek.Na palubní desce mám ještě nalepený nějaký čudlík,je v něm tlačítko a dioda která po zamčení také bliká.Nevím jakou funkci to má.Prosím o radu v čem může být problém.Buď v nějakém nastavení,nebo nefunkční sirénou.Ovládání a čudlík jsem vyfotil.Předem díky Milan

post-74130-0-63743600-1344681240_thumb.j

post-74130-0-02309700-1344681261_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.sirénu jsem nenašel.Kolem motoru není nic vidět a zespoda jsem se nedostal kvůli krytu.Nemůže být ta siréna vypnutá v těch dvou tlačítkách na dálkovém ovládání?Co to může být za alarm?Nepozná to někdo a nějaký návod k němu?Co je to za ten čudlík s diodou na palubce?Co s ním ovládám?Díky za jakoukoliv informaci.

post-74130-0-02602700-1344964416_thumb.j

post-74130-0-64021400-1344964433_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.Sirénu jsem našel pod čelním sklem,u motoru stěračů.Je to cobra 3310.Uvnitř je záložní baterie a je nabitá 7,5 V .Dá se nějak venku ta siréna vyzkoušet?Nemá někdo tip kde v Praze koupit novou?Na netu jsem nic nenašel.Díky za informaci........

:kol-47:

Sirena pre tvoju cobru 3310.

LINK: http://www.autoalarmy-cobra.sk/popis-sluzieb/autoalarmy/nahradne-diely/87/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím díky za informace.Já nejblíže sehnal opravnu v Hradci Králové,pak v Olomouci a Košice jsou na netu hodně.Zkusím ještě pátrat v Praze po té siréně cobra 3310,nebo po opravně.V Praze jsem byl v několika servisů na zabezpečení ale s cobrou nikdo nic nechce dělat.Děkuji všem za jakékoliv tipy na servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás všechny,

potřeboval bych poradit s originál alarmem O2, soused mi pravidelně obden buší na vrata, že mi to venku houká, chvilku a přestane. Když přijdu na místo, nic se neděje, kontrolka bliká. Jednou jsem otevřel dveře a vylétla včela, tak jsem myslel že je to její práce, nechal jsem ve škodovce snížit citlivost vnitřního čidla, ale soused buší pořád...nevíte v čem by mohl být zakopaný pes? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšeš, o aké auto sa jedná. Predpokladám teda že to je OII po FL.

Cez diagnostiku treba v bloku meraných hodnôt zistiť príčinu spustenia alarmu.

Pokiaľ je príčinou snímač náklonu preveriť, či SW verzia snímača je 5003 a vyššie (ak nie tak vymeniť).

Pokiaľ je príčinou siréna a SW verzia BCM je 537, 541, 573 treba aktualizovať SW BCM na verziu 575 a vyššie (online).

Toto sú dve možné príčiny, ak to nepomôže tak hľadať ďalej (prípadne nenechávaj v aute hmyz :kol-48:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu,

je to O2, 1.6 Tdi, 2009. Diagnostice se asi nevyhnu. Ještě jsem myslel na myš nebo tak, ale nenašel jsem nic co by její přítomnosti ji nasvědčovalo. asi před hodinkou jsem se zase proběhl, takže jsem v zoufalství zkusil vypnout spínačem na sloupku řidiče vnitřní čidla tak uvidím....ještě mě napadlo, mám v autě dva skrytý vypínače - jeden odpojuje diagnostickou zásuvku a druhý je na startér (nevím na čem je připojen, při otočení klíčku se vše rozsvítí ale netočí)....není možný, že některý z těch spínačů nějak mění napětí a zpouští ten alarm? V propozici alarmu se píše, že reaguje na změny napětí....na hmyz mám naftalínovou kapsli:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim Vás. Mam Octu Rs r.v. 2006 a mam problem. PO zamknuti auta sa mi stane to že do 20-30 sekund, niekedy aj dlhsie cca 3 minuty spusti alarm. Stalo sa to už niekomu, pripadne ako sa da alarm totalne vypnut.Je to vobec možne? Vdaka za každu odpoved.

Chtělo by to na diagnostiku jestli to hlásí Snímač sklonu vozidla -G384 tak by to mělo jít jednoduše opravit docela se to dost řeší na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...