Přejít na obsah

Výdrž motoru 1.2 HTP


crouch14

Doporučené příspěvky

tak muzu trosku.. kamarad v praci, slabsi verze, stari 8 let, v 79000km podpalene ventily, mam to nafocene.. oprava 12000 vcetne rozvodu.Nevim jestli k tomu prispel on, kupoval tam 10W40 to nejlevnejsi co de sehnat.. Otec-fabka II slabsi HTP, najeto 170t km , olej v autorizaku 10W40, bez problemu.. autoskola. Oba meni olej po 15000km co vim.

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hube, ale musíš také říci že v té době už to prakticky nejelo ... jinak samo všechna čest na ty kiláky

desky, kotouče, výfuk, baterka a podobné spotřební věci neuvádím, mluvím pouze dílech motoru že je vše origo ... tím se mi připomnělo, že dva zapal.moduly jsem ještě měnil, na druhém válci stále origo :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi někdo má štěstí na motory já zrovna ne.Najeto 96000 km katalyzátor se rozpadl tlaky jsou v háji tak to budeme rozebírat motor.Jede pořád ale žere olej a na benzín to nechce už jet strašně cuká.mám tam 20000 km plyn na ten to alespoň jede.Jinak mě auto nenechalo nikdy ve štychu a nemůžu si stěžovat až tady na ten problém v motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi někdo má štěstí na motory já zrovna ne.Najeto 96000 km katalyzátor se rozpadl tlaky jsou v háji tak to budeme rozebírat motor.Jede pořád ale žere olej a na benzín to nechce už jet strašně cuká.mám tam 20000 km plyn na ten to alespoň jede.Jinak mě auto nenechalo nikdy ve štychu a nemůžu si stěžovat až tady na ten problém v motoru

Ahoj, prosimtě uveď motor a rok výroby auta, jak si měnil olej atd ... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozaj je to divne hlavne ta spotreba oleja pri 96tis. škoda že už bežne nedavaju budiky tepla. Mal som dva pripady vadne termostaty a VAGom som zistil že jedem motoror jazdil stale na 100st a druhy na 60st. potom tie motory dostanu poriadne zabrať. Oplati sa občas skontrovať pracovnu teplotu u tych ktore nemaju budik tepla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to taky nechápu proč žere olej a nemá tlaky při tak málo kilometrech.ještě pojedu jinam na měření tlaků abych si byl jist a pak sundáme hlavu a uvidíme co tam na nás vybafne.podle toho se rozhodneme jestly repas nebo jinej motor

Myslím, že problém bude hlavně v pozdní výměně oleje 15 000 km je na htp prostě moc, měnit po 7500 km (přehřívá se) a dále asi si zřejmně nedával olej 5w-40, popř. 5w-50 ale 10w-40 to je další problém, nevím jak často si měnil vzduchový filtr (má se měnit po 15 000 km) + další filtry (palivový po 30 000 km, olejový s každou výměnou oleje. Dále svíčky měnit taky po 30 000 km nejpozději (lépe po 20 000 km). Ale i tak by při slušném zacházení měl tento motor co uvádíš ty touto péči jak si uvedl min. 200 000 km natočit bez problémů a s péči jak jsem uvedl já najede 400 000 km bez problémů. To´t můj názor co jsem slyšel od odborníků přes motory.

Dej vědět co byla příčina tvého problému a kolik stálo odstranění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...