Přejít na obsah

Výdrž motoru 1.2 HTP


crouch14

Doporučené příspěvky

a to ti nakukal kdo :kol-28: ?

Specifikace: API SM/CF, ACEA A3/B3, ACEA A3/B4, VW 502 00, VW 505 00, MB 229.3, BMW LL-98, GM-LL-B-025, PORSCHE A40, RENAULT RN 710, RENAULT RN 700

kupováno zde http://www.oleje.cz/p/mogul-racing-5w-40-1-l--1977 a mimochodem, neberu ani ten dražší Extreme

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47kW verze ve FI, najeto cca 40 000km, donedávna používáno prakticky denně, ale na velmi krátkých vzdálenostech. prodloužený interval. výměna po cca 7500km, časově to vychází na rok a půl až rok a ž třičtvrtě. na celém autě odešel brzdový spínač a po necelých sedmi letech baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta: Těch 15 tisíc km na olej v HTP je moc. .

to tvrdí, kde kdo, výrobce to tak nenastavil, já měním po 15 mám už 250t km a co? Děje se něco? ... neděje se nic

Brzdový snímač by měli dávat rovnou při koupi auta jako náhradní, snad 90% HTP tohle má v čoudu :D naše není vyjímkou :D

prosím vás o čem to mluvíte? brzdový spínač?? Kde to je?? ... dělám si srandu ;) , vím kde je, ale absolutně nevím že tam tu součástku mám ... tím chci říci že se mi za ty kilometry a léta jetšě nepokazila :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tvrdí, kde kdo, výrobce to tak nenastavil, já měním po 15 mám už 250t km a co? Děje se něco? ... neděje se nic

Jasné, že sa nič nedeje, keď jazdíš na LPG ... Dokonca niekto tvrdí, že pri jazde na LPG možno interval výmeny kľudne zdvojnásobiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono záleží, kde se auto pohybuje a kde jezdí. Třebas někdo ráno nastartuje a hned musí hnát auto do prudkého kopce,pak přijede po chvilce do města, trká tam na jedničku dvojku.. to třebas olej moc trpí, co olej,spíše motor. Ale někdo ráno nastartuje a jede z kopečka a jezíd rovinky, žádné cuchtačky po městě, tak olej není tak namáhaný a vydrží více. . snad víte co jsme tím chtěl říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pravda, moje je zvyklé jezdit, den co den 47 km v kuse tam, 47 km v kuse zpět (kopcovitý terén) a ještě když to bylo hlavní rodinné auto, tak výlety 100 a více km, 5x Bulharsko 1650km jedna cesta, do trafiky pro noviny s ním nejezdím :kol-28: , takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...