Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já to bral z toho pohledu, že v Rapidu prostě nejsou žádné vymoženosti, jako třeba v O3, kde máš bezklíčkový přístup, line assist, automatické parkování apod. Prostě věci, které předchozí Octavie neměli. A pokud bereme Rapida jako nástupce Octavie Tour, tak mi prostě říkám, že tam nic zásadně nového není. Neříkám, že tam není lepší bezpečnost a nějaký ten systém navíc. Ale když někdo jezdi s 10 let starou O1, tak evidentně nebourá a takové systémy moc asi nepotřebuje.

 

Tím bych to uzavřel :D

 

A teď se jdu podívat, jak to myslí Škodovka s tím, že dává výbavu zadarmo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, kde to dávají zadarmo a kde je tato informace, ale na konfigurátoru to není a v akčních nabídka na webu taky ne.

 

Pawouk: psal to tady tuším Bojler o pár příspěvků výše :)

 

Prý dávají pakety Extra Plus zdarma, takže ušetříš 41 000 až 61 000 kč + sleva 20 000 kč od škofinu. Tedy v případě výbavy ambition dostaneš slevu až 81 000 kč :) ale nikde jsem to nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto je potřeba sem tam i "nezajímavého Trabanta" vyměnit za nové auto bez oprav z vlastního a někdy i vlezeš do CCčka a jsou tam pakety co mají právě zajímavé zvýhodnění v povětšinou doplácených doplňcích za lidovku.

A vyloženě "kopat" za FI je zbytečné. Dnešní auta jsou sice pro někoho ošizena, ale zrovna např první HTP ve FI nebyla výkvětem frajeřiny(a to nemluvím o problémech se spolehlivostí) a o projevu 1,4 TDI bych pomlčel. Měl jsem oboje a za ty prachy neskutečně předražená hromada pozinkovaného šrotu.

Elegance 1,4TDI za 460 tis mi přijde dost přetažená cena, ať jsem Š-A fanda nebo nejsem :kol-44: . Za to je dnes Yeti 2,0 v ambition a  ať nikdo neříká, že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co si budeme podívat, ona "plně naložená" Felicie za 430 000 kč taky nebyl žádný zázrak a dneska za to koupíš toho Yetiho :D prostě ceny aut jdou dolů a výbava nahoru, nejen kvůli levnější výrobě samotných dílů. Přece jenom, ono dneska to rádio nestojí tolik, co před 12ti lety ve Fabii :) nebo před 20ti lety do Felicie :) 

 

Před 10ti lety kdyby jsi dostal nabídku Fabie za 300 000 kč s výbavou, kteoru má dneska za tu cenu, tak bys jásal. Za 10 let budeme říkat, jak jsme mohli koupit tak oholenou Fabii za 300 000 kč, když si můžeme kopit Octavii 7. generace :) 

 

A tak to je pořád :D

 

Já bych třeba ráda Fabii 3. generace, i když jsem jí ještě neviděl. Ale důvod je jasný, potřebuji větší kufr do budoucna :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to uzavřeme. Každý má dnes právo volby a např já si svůj povoz pořídil, pro někoho obludu, pro mne alespoň trochu vybočení ze šedi Š-A, ale bral jsem ho po zkušenostech z dvou firemních roomsterů a věděl jsem do čeho jdu.

V podstatě nebyl jiný kandidát. FII C nikdy, OII stála ještě dost-neměl jsem na ni, jednoduše a OI Tour v době pořizování tohoto byla přežitá(i když si její část vozím pod tou kisnou taky :kol-28: )... Byly by to vyhozené prachy.

Nemít tolik trablů co s ním byly, tak super hrkadlo. Mám cukání udělat ještě "otočku" než ho přestanou vyrábět :kol-32:  :kol-32:

P.S. FI jsem nepomlouval, jezdily bez zaváhání a SDIčko 160000 jen nafta a voda do ostřikovačů :kol-31:

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak od rána hledám, kam jsem loni umístil zprávu o dni D a že je dnes 2. výročí a ne a ne to najít. Díky skodovak99.

To byl pěknej slavnostní den u prodejců, vše se točilo kolem rapida, konečně možnost prohlídnou si jej, usednout za volant, absolvovat jízdu, opřít se o zeď po informaci o ceně, spousta lidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni vubec zac.

 

Ja v te dobe na Rapida any nepomyslel. A uz vubec jsem nevedel, ze se do nej tak trochu zamiluji. Pokukoval jsem po Octavii a v te dobe jsem mel (a jeste porad mam) na operativni leasing Skodu CitiGo.. az do chvile, kdy jsem videl tohle + takova "hloupost" pri vyberu auta a to, ze to ma volant s tlacitky po obou stranach :)

 

Tohle jsem videl lestit nedaleko nejalou panimamu a vzdy si to parkuje tak, aby to kazdy videl. Den co den to lesti. 

 

spaceback_3-552x368.jpg

 

Nechapu proc porad lidi mluvi o nejakem pocitu lacinosti. Ja se schvalne sel podivat na "konkurenci" C-Elysée, Peugeot 301 a jejich interier a nebylo potreba se v tom ani vozit. Tohle je pocit lacinosti na maximum.

Pred koupi Rapida, me prodejce Peugeota premlouval na jejich Peugeot 2008 ale ta jejich robotizovana automaticka se neda ani srovnat se skvelou DSG od Skody. 

 

Tohle auto si urcite necham i kdyz uz budu jezdit za par let v necem novem abych detem ukazal lacinost 120L a Rapida :)

 

Standa

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...