Přejít na obsah

Pazvuky, drnčení v interiéru


michal9

Doporučené příspěvky

přesně stejnej problém mám taky,taky mi přijde,že je to ze zámků předních dveří nebo někde v těch místech

zkoušel jsem vše dotáhnout,namazat a nic nepomáha......................dělá to při přejezdu nerovností,při akceleraci,při brždění......skoro pořád :feve:

na tom našem republikovém tankodromu je to fakt děs :help:

skus trochu potahnou protikus zamku smerem dovnitr do interieru melo by pomoct,mozna pomuze i vymenit tesneni dveri urcite uz je hodne zmackle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus trochu potahnou protikus zamku smerem dovnitr do interieru melo by pomoct,mozna pomuze i vymenit tesneni dveri urcite uz je hodne zmackle

po výměně těsnění za nové se to vůbec nezmírnilo, aspoň u mně... chystám se zkusit nastavit ještě ty dveře, jak popisuješ, snad to pomůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jo já se taky přidám. Pazvuky to je občas peklo, ale zatím se mi vždy podařilo najít příčinu.

Jen teď mám problem, něco trohu jako by písklo na nerovnostech. Vím že to je od zadních sedaček,

protože když je uplně nezacvaknu do těch držáku vzadu tak to nedělá. Když je dorazím uplně, okamžitě

tam ten hnusně pisklavej zvuk je zpátky.

Nemá někdo podobny problem???

Jojo - ty sedacky maji dole uchyceni da se to vyhaknout - no tam jsem nastrikal a je klid - trosku i do sedacek - do pouzder pantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me se zatim nastesti zde uvedene "vyjevy" vyhybaji - nastesti (nebo mam tak nahlas radio :band )

Jen sem tam se mi ozve ze spolujezdcovy strany takovy podrncnuti jakoby skla.Nebo takove podobnej zvuk tezko to popsat.Nesetkal se nekdo s timhle ? :unsure:

mne drnci sklo ked ho mam stiahnute a zatvaram dvere. stahovcky su dotiahnute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně stejnej problém mám taky,taky mi přijde,že je to ze zámků předních dveří nebo někde v těch místech

zkoušel jsem vše dotáhnout,namazat a nic nepomáha......................dělá to při přejezdu nerovností,při akceleraci,při brždění......skoro pořád :feve:

na tom našem republikovém tankodromu je to fakt děs :help:

jsem si dneska trošku pohrál s nastavením pantu na karosérií a nastavil jsem si ho víc dovnitř, aby dveře více přiléhaly na těsnění, a najednou je po praskání... je super při jízdě zase slyšet ticho a ne neustálé praskání... zkus to taky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si dneska trošku pohrál s nastavením pantu na karosérií a nastavil jsem si ho víc dovnitř, aby dveře více přiléhaly na těsnění, a najednou je po praskání... je super při jízdě zase slyšet ticho a ne neustálé praskání... zkus to taky ;)

Jjj diky urcite zkusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si dneska trošku pohrál s nastavením pantu na karosérií a nastavil jsem si ho víc dovnitř, aby dveře více přiléhaly na těsnění, a najednou je po praskání... je super při jízdě zase slyšet ticho a ne neustálé praskání... zkus to taky ;)

Mohl by jsi popsat jak na to? Kterým šroubkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi popsat jak na to? Kterým šroubkem...

Jo taky by mě to zajímalo .....tyve chvíli mi v tom lupe jako od zámků na nerovnostech, pak se zase ozve jakoby sklo, ty jooo ja to asi hodim do kovošrotu svině jedna plechová !!! A nebo asi ne :-) chtěli by abych vypustil olej a náplně hehe.

Ne ale vážně hod sem prosím foto co si kde utáhnul nebo povolil ať ještě něco nerozšteluju já měl zatím rozebrané tapeci a tam je vše dotažené a promazané a je to stejné. Poťukávám skouším a je klid jak to dám dohromady je to stejný a cvaká to při přejíždění nerovností asi to bude vážně někde v tom pásu nebo v zámku jinak to asi není už možný. No stejně musím počkat až se udělá zase hezky v tom větru se s tím jebat nebudu. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi popsat jak na to? Kterým šroubkem...
Jo taky by mě to zajímalo .....tyve chvíli mi v tom lupe jako od zámků na nerovnostech, pak se zase ozve jakoby sklo, ty jooo ja to asi hodim do kovošrotu svině jedna plechová !!! A nebo asi ne :-) chtěli by abych vypustil olej a náplně hehe.

Ne ale vážně hod sem prosím foto co si kde utáhnul nebo povolil ať ještě něco nerozšteluju já měl zatím rozebrané tapeci a tam je vše dotažené a promazané a je to stejné. Poťukávám skouším a je klid jak to dám dohromady je to stejný a cvaká to při přejíždění nerovností asi to bude vážně někde v tom pásu nebo v zámku jinak to asi není už možný. No stejně musím počkat až se udělá zase hezky v tom větru se s tím jebat nebudu. :aggressive:

Je to úplně jednoduché (až mi je to trapné popisovat)... Vezmeš si tisícihran (velikost 8) a ještě než povolíš ty dva šroubky, tak se podíváš na ten pant a zjistíš si podle těch rysek co jsou na tom vyražené (na obrázku jsem je vyznačil) na jakých ryskách se nachází nynější nastavení (ty co jsem označil zeleně tak se snaž zachovat uprostřed té nejdelší rysky a ta co je červeně označena, tak na té budeš posouvat dovnitř) a poté co šroubky povolíš, posuneš na vrchních ryskách o 1 nebo o dvě čárky směrem dovnitř, pořádně dotáhneš a potom vyzkoušíš zavírání a otvírání dveří, jestli ti to moc nešponuje... toť vše ;)

post-13874-1204483387_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drnčel mi čudl u ruční brzdy a schránka na brýle vedle ruční brzdy. Vypadalo to jako v palubovce.

prosimta nenasiel si tu na fore temu ako opravit ten cudl aby nedrncal. Si pametam ze sa to tu kedysi davno riesilo ale neviem to najst. search ma zas ras sklamalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úplně jednoduché (až mi je to trapné popisovat)... Vezmeš si tisícihran (velikost 8) a ještě než povolíš ty dva šroubky, tak se podíváš na ten pant a zjistíš si podle těch rysek co jsou na tom vyražené (na obrázku jsem je vyznačil) na jakých ryskách se nachází nynější nastavení (ty co jsem označil zeleně tak se snaž zachovat uprostřed té nejdelší rysky a ta co je červeně označena, tak na té budeš posouvat dovnitř) a poté co šroubky povolíš, posuneš na vrchních ryskách o 1 nebo o dvě čárky směrem dovnitř, pořádně dotáhneš a potom vyzkoušíš zavírání a otvírání dveří, jestli ti to moc nešponuje... toť vše ;)

post-13874-1204483387_thumb.jpg

Aha díky, já myslel pant kde se dveře otáčej, dneska to zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úplně jednoduché (až mi je to trapné popisovat)... Vezmeš si tisícihran (velikost 8) a ještě než povolíš ty dva šroubky, tak se podíváš na ten pant a zjistíš si podle těch rysek co jsou na tom vyražené (na obrázku jsem je vyznačil) na jakých ryskách se nachází nynější nastavení (ty co jsem označil zeleně tak se snaž zachovat uprostřed té nejdelší rysky a ta co je červeně označena, tak na té budeš posouvat dovnitř) a poté co šroubky povolíš, posuneš na vrchních ryskách o 1 nebo o dvě čárky směrem dovnitř, pořádně dotáhneš a potom vyzkoušíš zavírání a otvírání dveří, jestli ti to moc nešponuje... toť vše ;)

post-13874-1204483387_thumb.jpg

díky moc koupim ten tisicihran a vyzkouším to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo - ty sedacky maji dole uchyceni da se to vyhaknout - no tam jsem nastrikal a je klid - trosku i do sedacek - do pouzder pantu

Tak jsem rozhodil zadní sedačky komplet, promazal jsem je i ve středovém uchycení a je klid.

Díky za radu. Bylo to poslední co jsem neměl promazané a bylo to ono. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak napiš jak si pochodil. Jestli to přestane praskat i tobě, tak se na to vrhnu znova. (I když už jsem si po rozebrání a dotažení celého auta řekl, že na to kašlu. Strávil jsem s tím x hodin a vrže to furt stejně)

Já ti to nepovim, protože mě nic naštěstí nepraská. Jenom jsi chci dotáhnout dveře, ted "vykukují" z karoserie. Ale napíšou určitě jiní.

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak jsem rozhodil zadní sedačky komplet, promazal jsem je i ve středovém uchycení a je klid.

Díky za radu. Bylo to poslední co jsem neměl promazané a bylo to ono. Díky.

Nemas zac - pomahat a radit - tod je moje heslo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
prosimta nenasiel si tu na fore temu ako opravit ten cudl aby nedrncal. Si pametam ze sa to tu kedysi davno riesilo ale neviem to najst. search ma zas ras sklamalo :)

Ja jsem tou jeho tyckou provlikl kousek molitanu - takze ten cudl tolik nerachta - nahore ma sice svuj vymezen prostor ale obcas ma ty zobacky popraskane takze to tam lita - jak rikam staci trocha molitanu a je klid lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

utažené zámky ve předu nové těsnění kolem dvěří, samet nad dveřma taky.......a pořád kolem 120 km/h divné foukání...jak už jsem říkal, ne v kabině ale někde prostě mimo.....jen my jde o ten zvuk, nejhorší je že nedokažu přesně určit kde přesně. Jak kdybych jel ve vychřici... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...