Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Ja objednaval liftback toto pondeli ale nevim nic.

 

Kolik jste lidi platili zpracovatelsky poplatek, jestli to mate na leasing? Ja to mam na 1/5 a 400 euro poplatek. 

 

Takze zpatky na cekani
Mam za sebou sotva prvni tyden z avizovanych cca 14. Ti a uz cervicek hloda... Povida proc jsi nevzal skladovku osle.. Ale zahanim, zahanim..
Nema nekdo objednany liftback od cca 20 zari. Nema uz nejake lepsi info?
Jeste se mi nechce nahanet prodejce, to az pristi tyden mu napisu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poplatekza uzavreni smlouvy samozrejme nebyl, ani be me nenapadlo ze bych mel nejakej platit. Daji mi to i na znacky, po precteni tematu jsem se ujistil, ze nebude ani poplatek za prevezeni auta, no ten poplatek za pojisteni behem prepravy je mazec, ale to snad byla stovka, ne? By me zajimalo co na praktiky tohohle dealera rikala Skoda-auto, to je zlodejina....

Editováno: , autor: rakula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, kdyz Ti nabidl prodejce megaslevu 30 koliku, tak chtel alespon 1400 za dopravu, jsi pekne osklivy, ze jsi to nebral ;-) Ba ne, radsi jsem se taky zeptal.... Jinak kdyz porovnam ty ceniky za FIII pripoctu 20 za kombik, tak myslim ze opravdu nabidka Fresh dlouho nevydrzi, ve srovnatelny vybave a motorizaci jim to nejak nevychazi... nehlede na to, ze ten interier u FIII se mi proste nelibi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatracene, ja tam dal vsechno od automatu, xenony az po koberce. Jedinou vec jsem tam nedal je ta bocni lista a start stop system. Tak to vidim na letni prazdniny :D

 

A pri prijezdu do autocentra mi ukradnou xenony.  :kol-43:

 

Mimochodem, nevim jestli je tam nechat nebo ne. Mam o to strach uz ted. Mate nekdo na rapidu Xenony? Jak se vam s tim jede?

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hooooodne subjektivni dojem z xenonu: mel jsem je na tech 5 dni na predvadecce a zdalo se mi, ze diky ostremu ohraniceni vidim mene, nez na normalni halogeny na me OI... zvlaste me prekvapil prechod z tlumenejch na dalkovy, jako se mi zdalo, ze tlumeny berou dobre, ale ty dalkovy byly nepresvedcivy, zvlaste do tech stran..... ale nejlepsi bude, kdyz to vyzkousis, me proste xenony nepresvedcily, meli ostrejsi svetlo, ale to je vsechno. A nejsem proti navysovani vybavy, presvedcil me dynamic paket a sklenena strecha.. no dobre, to spis moji zenu ;-)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za nazor. Mam halogeny H7 NBU a mam pocit pri rozsviceni dalkovych jajo ze se uz navic taky moc nedeje :D

Jinak jel jsem ve strycovo Supu 2fl s bixeny a to je parada panove. Uplne jina liga a kdybych na to mel urcite bych si je poridil s jinym autem damozrejme. No u Rapida s tema low xenon nevim jestli tech 10 tis za to stoji. Kazdopadne muj nazor je takovy ze s obyc H7 sviti na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem xenony objednaval, na ty srnky si posvitim.. Jezdim kazdy den pres lesy. Tak snad to bude dobry, uvidime ( jel jsem v o2 xenon a fakt jsem byl nadsenej i kdyz ty oslnovaci zmetky v protismeru nemam rad..)

Jinak me stve spaceback s tou kratkou dodaci dobou.. Vzdyt je to sakra jedno auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...