Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

ne, to že ho mám, v tom nehraje žádnou roli. 

F3 mi teď už nepřijde tak pěkná jako na začátku a to upřímně říkám, že bych si jí nyní koupil radši než Rapida, protože Rapid je předražený.

S2 se mi na začátku líbil, nyní vůbec. Yeti se mi líbí furt, stejně jako Roomster. 

A Rapid je hodně podobný designové studii Vision D ( krom interiéru samozřejmě )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina lidí u nás jezdí autama, která jsou hodně mimo současný vzhled škodovek. 99% z nich na dálku nepozná, zda proti nim jede Octávka nebo Rapid. Tenhle vzhled bude vypadat exkluzivně a k světu ještě pár let, toho bych se nebál. Předek nové fabie vypadá líp než u Rapidu, můj osobní názor, ale zezadu se mi právě líbí víc Rapid a je to právě kvůli vysokému zadku a kulatým světlům. Sto lidí, sto chutí :) Interiér jak bysmet. Když jsem šel do salonu (původně jsem chtěl fabii 3) a sedl si do Fabie, líbila se mi představa a vůně prvního nového auta, ale že by mě to nadchlo, to určitě ne, a ani projížďka na tom nic nezměnila... Naštěstí mi paní řekla, ať zkusim Rapida co stál o kousek dál. Musim říct, že to byla okamžitě láska  :wub:  :wub: :D A to i přes to, že je starší... Interiér elegantní, přehlednej (přesně jak jsem byl ze staré O1 zvyklej), krásnej (jen škoda materiálů, ale ani Octa RS na tom nebyla o moc líp když vezmu v potaz že stála víc než 2x tolik)... U fabie to bylo takový rozházený a nesouměrný, nemá to prostě svůj řád, nemužu si pomoct... Díky bohu že MR16 je oproti předchůdcům doladěnější, právě kvůli LED dennímu svícení, blinkrech v zrcátkách, xenonech (které mimochodem Fabia nemá), liště na palubce, lesklému obložení panelu rádia, maličkostem jako schování kolejnic sedaček, okna jdou ovládat i od řidiče :D atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se furt nebojte Spidermana... ;)

 

kdybych já šel pro auto, tak taky beru radši Rapida než F III... ta je prostě malá a navíc taková pořád úzká a vysoká... 

 

jen dotaz, čekací doba na Rapida je odlišná například u TDI a TSI nebo je to prostě jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro zajímavost, ještě předevčírem jsem volal prodejci, chtěl jsem přihodit Dynamic paket, ale prodejce mi řekl že jsem již zařazenej do výroby, a když mi to tam přidá, může se mi výroba třeba o měsíc oddálit.. To mě vede k tomu, že výroba se plánuje podle dílů, které jsou zrovna na skladě... Proto dva lidi, kteří objednali auto zhruba stejně se můžou lišit datem výroby i o měsíc.. Jestli je to opravdu tak asi nikdo oficiálně neřekne, ale tohle je moje zkušenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechal... Chtěl jsem odstranit zimáky a přidat dynamic, protože to cenou vychází nastejno a nezvedalo by mi to splátku... S odstraněním zimáků měl problém, protože už jsou prej objednaný... Navíc člověka straší s posunem termínu, kvůli kterýmu jsem už tak na prášky a stále jezdím do práce autobusem. Ty sedačky si pak někde seženu časem

Editováno: , autor: speKtis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nechápem tie časy čo tu uvádzate :( - úprimne vám nezávidím

 

Ja som objednal 28.1.2016 a auto vyrobené 3.3.2016 o 12:05 - RS 1,2 TSI 66 kW výbava JOY.

 

Kde sa doteraz túlalo neviem, ale už je v salone  a mám si ho vyzdvihnúť. Bol som si pre faktúru a vraj pri preberaní auta budú ešte odomňa chcieť nejakých 18 € za povinnú výbavu + cca 40-50 € za "predpredajný" servis :D

 

Dúfam že si len robili srandu, lebo inak ma to dosť šokovalo a asi prehodnotím svojho cca 10 ročného stabilného opravcu mojej F I :(

 

Také vymoženosti, že ešte aj puklice na zimné plecháče ako pozornosť - to sa nám na SK asi môže iba snívať :(

 

Stretol sa už niekto s takým niečim u nového auta ?

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...