Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Jde o to, ze minimalne o nejakym predprodejnim servisu by mel vedet predem, pokud nema nic takoveho ve smlouve, tak bych jim nedal ani korunu. A povinnou vybavu si muze sehnat treba nekde levneji. Neni to podpasovka, kdyz sel pro fakturu, pro hotovou vec a nasel tam vydaje na kterych se predem nedomluvili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápem tie časy čo tu uvádzate :( - úprimne vám nezávidím

 

Ja som objednal 28.1.2016 a auto vyrobené 3.3.2016 o 12:05 - RS 1,2 TSI 66 kW výbava JOY.

 

Kde sa doteraz túlalo neviem, ale už je v salone  a mám si ho vyzdvihnúť. Bol som si pre faktúru a vraj pri preberaní auta budú ešte odomňa chcieť nejakých 18 € za povinnú výbavu + cca 40-50 € za "predpredajný" servis :D

 

Dúfam že si len robili srandu, lebo inak ma to dosť šokovalo a asi prehodnotím svojho cca 10 ročného stabilného opravcu mojej F I :(

 

Také vymoženosti, že ešte aj puklice na zimné plecháče ako pozornosť - to sa nám na SK asi môže iba snívať :(

 

Stretol sa už niekto s takým niečim u nového auta ?

 

To mi ani neříkej.. Já objednal 15.12.2015 a ještě ho pořád nemam. Teprv teď v pondělí se má začít vyrábět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

síťový program byl ve výbavě z továrny, sleva a prostor k ní se (bohužel) změnily. účtování dopravy jsem nikdy nepochopil stejně jako předprodejní servis. u nás poslední platba dopravy byla v roce 1999 a předprodejní servis jsem zatím zaznamenal jenom na Slovensku. obojí mně přijde ujeté, bez dopravy stejně auto nikdo nekupuje, tak nerozumím, proč nebyla kalkulovaná odjakživa v jednom. to samé předprodejní servis, to je nutný základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl také sítový program, textilní koberce a povinnou výbavu zdarma.Ještě mi dal slevu na zamykaní zpátečky na zimní komplet gumy a zásterky.Sleva kolem 30000 kč i se škofinem dále slevu 10% na práci v servise + 5% na nahradní díly.A pozornost prodejce láhev vína.koupeno letos :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska je deň "D" a uvidíme ako dopadnem v salone - večer dám info ...

 

Aj tak mi to radosť z nového auta nepokazí ...

 

Tak teda NESKLAMALI :

 

post-98067-0-54241900-1458761846_thumb.j

 

Takéto položky keď som videl na fakture, tak ma skoro hodilo o zem - a to som im ešte nechal vyhodiť lekárničku za 17 € s DPH :(

 

Za vloženie kobercov do auta si vypýtať vyše 7 € s DPH ? To by ma fakt ani vo sne nenapadlo - keď som vedel vymeniť predné tlmiče na F1 tak tie koberce aj podložku SPZ by som asi zvládol ...

 

Čo sa kultúry prístupu k zákazníkovi sa Slováci na úroveň Čechov nedostanú ani za 100 rokov.

 

Ale čo už, keď som naškrabal tých cca 14.200 € tak tých pár drobných ma už nespasí - hoc mohlo byť aspoň na jednu nádrž ...

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

Snad se koncem roku přidám do škoda klubu a rád bych věděl o Rapidovi co nejvíc, hlavně to, jak toho dostat za méně peněz více.

Máte nějaké osvědčené triky k získání slevy?

1.) Slyšel jsem, ze si lze poskládat vlastní nové auto, nechat ho půl roku autosalónu, oni jej budou předvádět a pak mi jej dají se slevou. Je to tak? Kolik procent to bývá? Prý to bývá i 15%, kolik jste dostali vy?

2.) Financování se škoda úvěrem je dle všeho i na ojeté auto 30 tisíc.

3.) DPH je při úvěru vráceno po nejbližším přiznání, lze jej pak treba umořit v úvěru? Přepočítat jej a získat tak nižší splátku

Chci rapid fresh 1.2 tsi, 81kW, climatronic, bolero 6,5", SmartLink, zimní paket a další s cenou 400k. Pokud bych spočítal všechny slevy, měl bych za něj zaplatit nějakých 260k. Už někdo využil všech těchto věcí najednou?

Mimochodem, je to auto vhodné pro začínající rodinu bez zbytečných ústupků?

Byl jsem zvyklý na jiné třídy aut, ale vše to byly bazary. Zacal jsem před deseti lety s golfem mk2, lagunou 96 v naftě, passatem b5 tdi a teď jsem přivezl ze servisu mondeo mk4 1.8TDCi v kombíku, kde se mi potkal motor a oprava stala 34k!!! Tak jsem si řekl dost, uz nechci diesel na těch svých 10tkm ročně a studeným motorem po 5km do prace, neustálým opravami aut, která mají nabehano 200tkm.

Chci jít prostě o nějakou třídu níž, ale do "nového" a auta, které mi vydrží třeba 5let bez vážných oprav.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Editováno: , autor: Bojkas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...