Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím chtěl bych si koupit rapida spaceback. Dnes jsem se byl ptát v prvním autosalonu - nakonfiguroval jsem si Fresh s 1.2 TSI 81 kw, dále k tomu paket dynamic, xenonové světlomety, oboustraný koberec, paket pro zavazadlový prostor, kola DIONE, rezervní kolo neplnohodnotné, image paket, climatronic a prodlouženou záruku na 5 let. Po slevě kterou mi poskytl dealer (31 568,-) jsem se dostal na 360 000,-  Poradil by mi někdo jakou výbavu do vozu zvážit nebo co zavrhnout ? Je to mé první nové auto, tak budu rád za každou radu. Děkuji. Případně zdá se Vám cena ok ? Děkuji za každý názor Vítek.

Ještě bych rád dodal, že pokud si vezmu úvěr od škofinu s tím že zaplatím 30% ceny vozu tj. 108 000 vyjde mi že zaplatím 411 900,- takže přeplatím skoro 52 000 což se mi zdá dost. ( počítal jsem jen cenu auta nezapočítal jsem havarijní a povinné ručení) snad někdo poradí zda je takový přeplatek " v normě" nebo ne. Děkuji

Editováno: , autor: Vitek27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

před 14 dny jsem řešil to samé, jen u liftbacku.

Výbava: chtěl jsem pošetřit, ale nakonec jsem si dal climatronic, 16´ Dione i ty xenony. Záruku, koberce i gumu jsem po delším handlování dostal v ceně vozu. Ta klima je nutnost, kola když vidíš stát vedle sebe 15´ a 16´ v podstatě taky (na léto) a xenony jsem si nakonec vzal taky. Sportovní sedačky jsem oželel, těžko by se v nich obsluhoval potomek na zadních, ale sedělo se v nich krásně.

Těch 52 tis. je daň za to, že dáš na akontačku jen 30%. Tam nic nevymyslíš. Zkus ty malé položky jako záruku, koberce, rezervu apod. ukecat se slevou nebo zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V ‎23‎.‎9‎.‎2016 at 10:18, kozakm napsal:

Z včerejšího telefonátu od prodejce jsem se dozvěděl, že náš Rapid by měl jít do výroby v 41. KT, tzn. 8 týdnů od objednání. Už aby to bylo :)

 

Tak jaké jsou poslední zprávy, RCT je už vyroben? Vlákno nezaložené, zimní gumy asi také neobjednané :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všichni.

Tak jsem dnes do salonu vrátil předváděčku. Půjčili mi ji na víkend abych si před rozhodnutím pojezdil.

Můj obchodník tam zrovna nebyl, ale volal jsem mu a zítra čekám cenovou nabídku tak uvidím jak se pochlapí B)

S jeho kolegou jsem zatím vyhandloval výkup starýho auta.

 

Skoda Rapid 1,2 TSI 81kW Liftback Race Blue

Výbava STYLE

Paket Style Plus

Paket Style Advance

Xenony

Bolero 6,5 bez navigace

Hlasové ovládání

MirrorLink

Editováno: , autor: Whisperer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se, mám možnost koupit od příbuzných rapida 1,2 tsi 63kw, do provozu 04/2013, najeto 45000, aut. klima, multifuknční volant, vyhřívané sedačky, vše v barvě, alu kola, tovární parkovací senzory, servisováno ve škodovce, čerstvě po servisce a stk..nedávají k tomu zimáky, ty bych musel koupit....chtějí za to 200k. Moc, málo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...