Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 13 hodinami, tomitek napsal:

já si svojeho objednal 31.7. a mám počítat stím že bude až v 11tém měsíci. :( šáhl sem po 1.4tsi 92kw dsg ve stylu se všemi packety a pár drobnostma a bezeslev ten krasavec výjde na 499 000kč.

 

Me tenkrat prodejce rikal ze cekacka je cca 12-15 tydnu a u prodejce jsem auto vyzvedaval po 11 tydnech. Nadeje umira posledni :-D tak treba bude driv ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, bojler napsal:

V odkazu vidim cenu 620 tis. po a nema to automat. A pokud se clovek chce vyhnout stribrnemu dekoru, stejne musi vzit Highline.

ano, ale já přesně tenhle jsme ukecal na 530tis.

vím že nemá automat, ale zrovna automat co je v Rapidu bych 2x nechtěl. jezdí pěkně, než musíš udělat GO

Jinak stříbrný dekor - podobný co má Octavia, tak Marathon edition nemá. 

má podobný tomuto

7865cfbac2e3d1b0d5723a6381a2f4c6.jpg

 

Jenom co jsem tím chtěl říct, za poslední měsíce jsem prolezl hodně aut a prošel hodně ceníků a nabídek a je holý nesmysl kupovat Za podobný peníze Octavii, nebo Ceeda apod. O Rapidu ve full ani nemluvím, protože Golf Variant v Marathonu ( i v základu s 1.4TSI ) je teď bezkonkurenčně nejlepší nabídka. U Japonců jsem měl problém s motorem, jak si člověk zvykne na turbo, tak krom atmosféry od Mazdy ten zbytek prostě nejede...

Díky bohu za to, že lidi jsou zjančený a kupujou SUV a o hodně se propadl prodej Golfu... Tiguanu apod. zase raketově narostl...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle taky není špatná nabídka za 539 kkč, ne?

 

OCTAVIA Style 1.4 TSI 110 kW 6-stup. mech.

LED- Hlavní světlomety s natočením v zatáčkách
Vyhřívané vrstvené čelní sklo
Nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním
Rezervní kolo ocelové (plnohodnotné), zvedák vozu, klíč na kola
Paket pro špatné cesty
Malý kožený paket se sportovním volantem a multifunkcí (rádio, telefon) 
Komfortní telefonování, bezdrátové dobíjení, propojení s vnější anténou a hlasovým ovládáním
Sound System Canton 
Sportovní paket Dynamic
Vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla
Příprava pro uchycení dětské sedačky s
bezpečnostním systémem ISOFIX na sedadle
spolujezdce
Auto Light Assist
DAB - digitální radiopříjem, radio Bolero

Ukazatel nedostatku kapaliny v nádobce pro ostřikovače
Automatická dvouzónová klimatizace Climatronic
Maxi Dot
El. ovládání oken vpředu a vzadu •
Parkovací senzory vzadu •
Tempomat

Vyhřívání předních sedadel 
Síťový program
 Kessy 
Chromový paket

atd....

 

takže fuck na rapid za půl mega...
 

Editováno: , autor: Clerfayt
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rypicong napsal:

ano, ale já přesně tenhle jsme ukecal na 530tis.

vím že nemá automat, ale zrovna automat co je v Rapidu bych 2x nechtěl. jezdí pěkně, než musíš udělat GO

Jinak stříbrný dekor - podobný co má Octavia, tak Marathon edition nemá. 

má podobný tomuto

7865cfbac2e3d1b0d5723a6381a2f4c6.jpg

 

Jenom co jsem tím chtěl říct, za poslední měsíce jsem prolezl hodně aut a prošel hodně ceníků a nabídek a je holý nesmysl kupovat Za podobný peníze Octavii, nebo Ceeda apod. O Rapidu ve full ani nemluvím, protože Golf Variant v Marathonu ( i v základu s 1.4TSI ) je teď bezkonkurenčně nejlepší nabídka. U Japonců jsem měl problém s motorem, jak si člověk zvykne na turbo, tak krom atmosféry od Mazdy ten zbytek prostě nejede...

Díky bohu za to, že lidi jsou zjančený a kupujou SUV a o hodně se propadl prodej Golfu... Tiguanu apod. zase raketově narostl...

 

 

 

 

To stim automatem plati ale u vsech automatickych prevodovek ze frcej dobre nes prijde na radu generalka. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...