Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 22. 3. 2018 na 6:21, ČudlR napsal:

Ja nedostal nic krom teda slevy 12000,- a za tazny bych rad teda nebyl. Pro me upna zbytecnost ktera by mi akorat hyzdila auto :-D Dodi 15 je fakt ze v tu dobu jsem taky byl na kladne v Nevecomu a borec mi rekl ze na style plus slevu dat nemuze ze to je akcni model, ale u Klokocky slevu dali tak nebyli co resit :-)

Jenže někomu se tažný hodí. Taky píše, že se na tažným domluvili, takže ho asi potřeboval. Krom toho bude sundavací.  Tohle jako slevu klidně beru, páč já si ho tam taky nechal dávat, tak mít to zadarmo se počítá;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2018 na 15:13, milstas napsal:

 

Ne. Ono to neznamena “vsechna auta od 1.4” ale tyka se to aut, ktera budou po 1.4 homologovana. Cili nove modely, pripadne facelifty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od prodejce dostaneš při převzetí vozu velkej techničák, auto má dočasnou zelenou RZ, zajedeš si na dopravní odbor pro SPZ a malej techničák.

Potom jsi povinen velkej techničák zaslat na leasingovku u mě to byl tenkrát Škofin. Takhle to bylo u mě před pěti lety.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni i prihlasujou. Samozrejme ze ne zadarmo a hlavne v miste kde maj salon. Tak ze jestli si kupoval auto treba v praze a ses z brna tak budes mit prazsky znacky. U klokocky chteli za prihlaseni tusim 1800,- . Tak jsem to dal sam a u novyho auta nemusis na evidencku tak ze jen na urad ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, vpv napsal:

Od prodejce dostaneš při převzetí vozu velkej techničák, auto má dočasnou zelenou RZ, zajedeš si na dopravní odbor pro SPZ a malej techničák.

Potom jsi povinen velkej techničák zaslat na leasingovku u mě to byl tenkrát Škofin. Takhle to bylo u mě před pěti lety.

 

Plus jeste chteji jeden papir, je to takovy rodny list auta...tez Skofin pred rokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem měl asi nadstandardní služby, bo přihlásili mi to, dokonce jsem měl na výběr zda E(Pardubický) nebo B(Jihomoravský) a chtěli 800,- to co se platí na úřadu + poplatek na poště za plnou moc. Jinak jak píše Martab, kopie velkého TP a jel jsem bez starostí domů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Pro mne cim delsi cekaci doba tim lepsi. Aspon mam cas vice nasetrit na akontaci. Mne se na auto nechce dlouhodobe setrit. Ja vzdy vlozim jen penize za prodej stareho auta  a to co jsem si odkladal bokem od objednavky. No a zbytek na splatky.. Takze objednavam auto vlastne s tim, ze na neho v tu dobu nemam ani korunu. Je to sranda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...