Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Musim souhlasit ohledne O1, sam jsem ji mel pred R. I manzelky Renault Thalia 2 s H4 standart sviti mnohem lepe nez Rapid se standart. H7. Samozrejme plati pro O1 fl.

Jsou ovsem lidi cp si mysli opak. Ja ovsem v projektorovych svetlech nevidim buh vi jake vyhody. Snad jen to ze to lepe sviti pred autem tim ze H7 sviti stale a H15 prisviti pri dalkovych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci pouzivat bryle na nocni jezdeni. Tohle v noci nema chybu. To pak muze mit i xenony, ktere sviti do oblak a neoslni te to. http://forum.skodahome.cz/gallery/?module=images&section=img_ctrl&img=54075&file=max

 

Ja jsem xenony objednaval, na ty srnky si posvitim.. Jezdim kazdy den pres lesy. Tak snad to bude dobry, uvidime ( jel jsem v o2 xenon a fakt jsem byl nadsenej i kdyz ty oslnovaci zmetky v protismeru nemam rad..)
Jinak me stve spaceback s tou kratkou dodaci dobou.. Vzdyt je to sakra jedno auto...

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce DSG. Pokud jsi clovek jezdici hodne ve meste nebo clovek uz znaveny rizenim a nejsi clovek co se obcas rad sveze na okresce svizneji pak asi ano. Ja osobne bych DSG nechtel, dalsi mozna pricina problemu v budoucnu a to pekne drahych problemu. RJ DSG nikdy nenahradi mozek, pokud se nejedna o mozek blondyny. Obcas si to radi nesmyslne obzvlaste pri rychlejsi jizde mimo dalnici. Pri klidne jizde ti to bude klidne jezdit na 1000-1100 otackach spojeny s neprijemnymi projevy pri techto otackach. Dalsi aspekt porizovaci cena. Do auta tridy Rapid je to palba atd. atd. To muj nazor. Sam DSG nemam to vim od lidi co s nim jezdi v O2,O3,S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je ten, ze ja ani na manualu neumim. Ja jsem bydlel roky v USA a tam je obracena situace. V autosalonu ani nepremysli o tom, ze chces manual. Zvykl jsem si na to a nechci se to ani ucit. Je mi neco pres 30, nejsem starej dedecek, ale libi se mi to. Ja vim, ja vim .. dalo by se usetrit 3000 euro (kupuji to na slovensku). ale to je dan za to, ze s tim neumim. 

 

Co se tyce DSG. Pokud jsi clovek jezdici hodne ve meste nebo clovek uz znaveny rizenim a nejsi clovek co se obcas rad sveze na okresce svizneji pak asi ano. Ja osobne bych DSG nechtel, dalsi mozna pricina problemu v budoucnu a to pekne drahych problemu. RJ DSG nikdy nenahradi mozek, pokud se nejedna o mozek blondyny. Obcas si to radi nesmyslne obzvlaste pri rychlejsi jizde mimo dalnici. Pri klidne jizde ti to bude klidne jezdit na 1000-1100 otackach spojeny s neprijemnymi projevy pri techto otackach. Dalsi aspekt porizovaci cena. Do auta tridy Rapid je to palba atd. atd. To muj nazor. Sam DSG nemam to vim od lidi co s nim jezdi v O2,O3,S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak pak to chapu a neni co resit. Navic si myslim co zase vim z doslechu a z clanku atd. Pokud si zvykly na automat USA aut. Tak tohle (DSG) je oproti nim nebe a dudy a budes spokojenej. Pac co vim kolik ze je tam maximalka na dalnicich 110 po prepoctu na km? Nekdy i mene a o meste nemluvim. Sice tam maji vsichni min. 3litry a vice ale k prdu kdyz se nemaji kde svest a policajty na krku za kazdym rohem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ridicak uz propadl davno, takze mam evropsky, ale taky jen na automatiku. Mam to napsany v ridicaku. 

 

Mam 1.4 

 

1.2 MPI 55 kW 5-stup. mech. 12 730 €

1.2 TSI 63 kW 5-stup. mech. 13 730 €

1.2 TSI 77 kW 6-stup. mech. 14 530 €

1.4 TSI 90 kW 7-stup.automat 17 330 €

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale za ty 3tis. euro ziskavas i silnejsi motor nez jen DSG, ale i tak palba, zase u tebe to ma opodstatneni. Kazdopadne az budes mit, podel se o zkusenosti. Tech 1,4 DSG tady moc neni. Ale i tak zvykat si tady na ty chrastitka evropsky z tech 6,8 valcu atd. musi byt peklo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze se podelim. Muzete si to i zkusit, kdo chce, pokud se sejdeme na nejakem Rapid srazu. To nebude problem.

 

Ja v USA mel obycejnou Toyotu Yaris. Nebylo to vubec silny. Jestli to byla 1.4 tak to bylo asi moc. Na tech max 50km v hodine v ranni a vecerni spicce se ani vic vyuzit nedalo. 

 

S tim USA mas pravdu. Tam jsou 4 proudovky a nacpany az az. Je tam sice jeden specialni pruh na leve strane pro rychlejsi jizdu, ten se da vyuzit kdyz snad jede v aute 2 a vic lidi, ale tam se taky nedalo moc rychle jet. Navic jsem snad nezazil den, kdy by tam nekoho nechytli v tom levem pruhu kdo jel sam. Takze si tam nekdy taky cekal a nedalo se zaradit do praveho nazpet, protoze si nevedel jestli tam neni policie, ktera klasicke vozy s napisem POLICE nepouzivala. Na ten pruh se dalo vjet specialnim najezdem a ven taky. Aspon to tak bylo v New Yorku  

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

premyslim o kupi rapidu SB. Mam par otazek :kol-18:

libi se mi ve stylu style PLUS, ale chtel bych jeste neco k tomu. vyplati se mi todle a pak to prihodit nebo si zvolit zaklad a pak tam prihazet vse co chci :kol-32:

Moje pozadavky:

17" kola (nebo delaj i vetsi??)

panorama

vyhrivany sedacky, trysky ostrikovacu

xenony a corner funkci

motor nejspis  1,2 77 kw, chtel bych DSG ale to je palka :kol-44:

sunset

destovy senzor + light assistant

navigacni system- amundsen

+ jeste nejaky detaily

 

s autem najezdim tak do 5 tisic rocne

ted mam Fabku II v combiku a je mi mala, pomuzu si rapidem nebo radej do Octavky?? co sem koukal tak tam sou rozdil centaky

nebo si pockat jeste do novyho roku na fabku 3 v combiku??

a jeste mam otazku, maj tam ceny kdyz to beru pri financovani na uver, ale kdyz to chci hotove tak tam je jak cena?? Jak se potom daj "uhadat" ceny??

Diky za kazdy postrech

Editováno: , autor: PcGamer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny kol117

 

to PcGamer

sám momentálně uvažuji o Rapidu v lfb a ve Style Plusu se to vyplatí, má to sice nějaké blbosti které bych oželel, ale když si to spočítáš tak je to výhodný. Záleží jak na auto spěcháš, protože na Fab3 v kombu si počkáš, osobně jsem o ni chvíli přemýšlel, ale nechci nic co zrovna vyleze kvůli dětským nemocem. 

Sám jsem oslovil přes 30 autosalónů a sleva max. 25000,-, u většiny daleko méně.

 

Všimli jste si, že ze dne na den mají za bílou příplatek 4.000,-, prostě pro velký úspěch je nutno zdražit :wallbash:

Jediná bez příplatku je modrá a ta není moc hezká ani praktická a zrovna bílá tomu autu sluší a ještě ho opticky zvětšuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MBDusan: ne nedelam, proc bych mel. Je to forum o o takovy otazky tady preci jde ne??

                     ta vybava se mi vyplati, pac ikdyz jedu jednou za cas tak si to chci proste uzit. Je to  chyba??

Rendo: me prave o takovy blbosti jde:-)

           chtel bych ji v cerveny:-) s panoramou:-)

          prave ze vubec nespecham :-)

           nechci si hrat na bohace (skoda ze jim nejsem:-)) ale kdyz ma neco nejakou cenu( ale ne prehnanou) a ja to "chci" tak sem ochoten to za to dat.

Editováno: , autor: PcGamer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz ji milujes, neni co resit aneb ne vzdy pro vsechno je nutny racionalni duvod. Pokud si clovek proste jen chce udelat radost a ma na to, tak ja to chapu. Je to stejne jako ze nekteri lide musi mit diesla i kdyz najezdi treba jen 10tis za rok, to je pro me jeste mene pochopitelne. Nebo nekdo musi mit Samsung Galaxy S5 a da 16 tis aby proste byl in a zdaleka ten telefon nevyuzije. A tak bych mohl pokracovat. Zijem jenom jednou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je trošku nesmysl někomu vymlouvat stupeň výbavy pokud najede málo za rok... to by rovnou mohl jezdit v Dacii, u mě je taky jedno jestli najedu denně 20 nebo 100km, ale chci mít určitý komfort. Je ale věc druhá, jestli je rozumné dát tolik za Rapida, ale to je každýho věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...