Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

S 1.2 77kw a vyse vypsanou vybavou, ho vyjde cca na 423.200,-dle konfiguratoru. Stale o neco levnejsi, nez muj dehtovej sluzebak ve stredni vybave + neco malo navic.

Jinak si myslim, ze Rapid s cenou pres 400.000 je ustrel a da se sehnat lepsi vuz, za tyto penize. (muj nazor)

Co proste neprekousnu jsou tvrde plasty u vozu, ktery se blizi hranici 500.000,- + nekolik dalsich Rapid vychytavek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rec. 

 

Ja uvazoval a zkusil si od Toyoty az po Peugeot a za 480 tisic objednal Skodu :) Nejak jsem to chtel od te doby co jsem videl prvni cervenou SB ve meste. Kupuju si ale lifback, kvuli kufru. A to me 100 lidi rikalo, ze by si radsi koupily to nebo ono .. Jestli se Skoda osvedci, tak pujdu po 2-4 letech do Octavie RS

 

 

No kdyz ji milujes, neni co resit aneb ne vzdy pro vsechno je nutny racionalni duvod. Pokud si clovek proste jen chce udelat radost a ma na to, tak ja to chapu. Je to stejne jako ze nekteri lide musi mit diesla i kdyz najezdi treba jen 10tis za rok, to je pro me jeste mene pochopitelne. Nebo nekdo musi mit Samsung Galaxy S5 a da 16 tis aby proste byl in a zdaleka ten telefon nevyuzije. A tak bych mohl pokracovat. Zijem jenom jednou :D

Editováno: , autor: skodovak99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje pozadavky:

17" kola (nebo delaj i vetsi??)

 

ted mam Fabku II v combiku a je mi mala, pomuzu si rapidem nebo radej do Octavky?? co sem koukal tak tam sou rozdil centaky

nebo si pockat jeste do novyho roku na fabku 3 v combiku??

a jeste mam otazku, maj tam ceny kdyz to beru pri financovani na uver, ale kdyz to chci hotove tak tam je jak cena?? 

Kvůli tomuto jsem myslel, jestli si dělá srandu .... To si musí sám vyzkoušet a zeptat prodejce. Tady mu může každý nakecat co chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, ze me nekteri chapete.

Chici si tim taky udelat radost, ikdyz pjedu jednou za tyden, tak chci mit dobry pocit. 

Klidne si na todle muzu kopit i tu dacii, ale nejak mi ted Skoda prirostla k srdci.

Jo a kdybych byl bohac,tak bych rovnou koupil superba a je to,a asi bych sem na forum nechodil, ale to jentak nakokraj

a ta moje potreba te vybavy bude  to ze ted neco uz mam, Corner,, vyhrivani sedacek, sunset,... proste sou to takovy blbustky, ktery potesi

tu velikost jsem mylel jestli taky nekdo neresil s tou velikosti neco podobnyho, urcite mate pravdu, ze nejlepsi je jit do salonu a omrknout to.

Jinak se ted jen rozhlizim koupe je vyhledove, takze nevim kdy to bude aktualni, spis tak zkoumam moznosti;-)

dalsi moznost je koupit predvadecku, nebo si vybrat z vozu ihned k dodani, ale tak  zase asi nesezenu auto jaky bych presne chtel, proto funglovka je asi nejlepsi moznost.

Editováno: , autor: PcGamer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovy reci ve stylu dat za rapida 400 je ulet nemam rad. Urcite za to koupis jiny mozna lepsi auto ale jaky- misto dieselu benzin atd.. To prece nejde srovnavat.

Vzdycky je treba brat podobnou motorizaci a vybavu.

Pred objednanim rapida jsem celkem peclive prochazel nabidky konkurence a je to vsude podobny.

Prece si nekoupim treba naftovou octavii v holobytu jen pro to ze nekdo rika ze je to lepsi auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovy reci ve stylu dat za rapida 400 je ulet nemam rad. Urcite za to koupis jiny mozna lepsi auto ale jaky- misto dieselu benzin atd.. To prece nejde srovnavat.

Vzdycky je treba brat podobnou motorizaci a vybavu.

Pred objednanim rapida jsem celkem peclive prochazel nabidky konkurence a je to vsude podobny.

Prece si nekoupim treba naftovou octavii v holobytu jen pro to ze nekdo rika ze je to lepsi auto.

má to 2 roviny...

 

1. je to každého věc za co utratí peníze, každý někdy koupí něco "předraženého"

2. skoro vždy platí pravidlo, že se moc nevyplatí koupit auto ( zvláště menší třídy ) v skoro nebo úplně maximální výbavě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba Astru Sportstourer s 1.6 CDTI s vybavou drive - defacto nejvyssi vybava jako Cosmo trochu se navzajem lisi a to za cenu 456.000,- + nejakou slevu uhadas. Zpracovani mozna nepatrne horsi, mista vzadu o neco mene, asi jedine zapory proti Rapidu :) Ostatni jako jizdni vlastnosti, materialy v interieru, vybava, vykonejsi motor.

Tohle je ma predstava vozu s cenou pres 400.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslis jeste starou astru? Treba na jejich webu uz ji nemaji a nova zacina s cenou na 395 000 (uplny zaklad benzin) tak nevim nevim.

Mozna jsem to jen blbe pochopil.

Kazdopadne jsem chtel rict ze abych mel z auta - vybavy radost a motor ktery ches tak to neco stoji. Kdyz se podivam na rapid vybavu active tak se desim predstavy ze bych si mel koupit nove auto s tak orezanym interierem atd. Z toho snad ani nemuze mit clovek radost.

Cena meho rapidu je cenik 443 000 kc, ale je tam vse o co mi opravdu slo. (Tdi)

Bohuzel je objednany teprve 2 tydny :-)

Samozrejme kazdemu dle jeho chuti... Nenutim nic

Rapid se mi designove libi a to se mi doted skodovky nelibili nikdy ale Kabanovi fandim, pride mi to za rozumny penize slusny auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene nemyslim Astra H Classic, myslim Astra J, zaklad v Toureru je 285.000 financovani Opel/335.000,- Normal cena.

To je jasny, Rapid v zakladu je seda mys. V TSI verzich je cena ok, ale u ty nafty, to je proste ustrel. Je mi jasny, ze Skodovka ted stavi na benzinu, takze logicky postavena strategie.

Editováno: , autor: Jakub84138
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem na to ted koukal, tak jsem rad ze jsem necekal na F3 kdyz jsem chtel naftu tak tam jsou jen trivalce a ty nesnasim od dob kdy ma tatik f1 1.4 tdi strasnej motor. Ani nevadi ze to moc nejede ale to drnceni v nizkych otackach to mi praska hlava. On tvrdi ze si zvykl a uz to nevnima. Maji tyhle novy motory podobny projevy nebo uz je to tichy?

Editováno: , autor: Sir Jim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdesi jsem četl, že je to výrazně lepší - už to taky není PD ale CR, jen si tam stěžovali na zpřevodování. Ale to sem nepatří.

Tady je něco, ve VW Polo

 

http://www.youtube.com/watch?v=_dHUqWsWFjY

 

a Fabia GreenLine

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mrnFjV9s9bg

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím uvažuji o Rapidu a jsem 186 cm vysoký, do posud jsem měl jedničkovou fabii 1.4 16V 55kw, byl jsem velice spokojen s místem i se spotřebou. Jezdím okolo 100 km denně a fábie si vzala okolo 5,5L. Absolvoval jsem zkušební jízdu Rapidem s motorem 1.2 TSI 63kw, výkon mi přišel slabý, ale nebyla možnost otestovat u mého nejbližšího prodejce verzi s 1.2 TSI 77kw. Proto chci požádat uživatele tohoto vozu co mají motorizaci 77kw na jakou spotřebu se dostali? Zda vám nevadí středová konzole? Řídil jsem vozidlo okolo 10 km a docela mě středová konzole dávala najevo že se nikam nepohne a tlačila mi do nohy.

 

Díky za jaké kolik poznatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu odzadu. Konzola je širší, ale zkus ještě při své výšce stáhnout sedadlo dolů. Spotřebu máme možnost srovnat s reálnou zrovinka u klienta s cca kilometráží co Ty. Autino má klient 9 měsíců a jezdí se spotřebou do 5,5 se 77 kW.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...