Přejít na obsah

Kabinový / pylový filtr


JirkaBrno

Doporučené příspěvky

Před pár dny jsem se díval, že pomalu zase nakoupím do aut fltry a všiml jsem si, že na CC autodily rozslisuji u Fabie typy filtru. Takze minimalne tam zmenu postrehli. Pokud je duvodem reseni znacky a typu filtru cena, doporucuju vzit original zrovna tam a nic dalsiho neresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Je nějaký nebo je to jedno a to samý? :-/

Jdu zítra na pravidelnou prohlídku při 30tkm a servisák mi napsal, že se bude měnit i "pylový filtr" a to za 800kč bez DPH, zdá se mi to jako velká pálka, je to povinnost pro udržení záruky, nebo to mohu odmítnout s tím, že si ho vyměním sám? Díky. Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to to isté. Keď ti ho budú meniť, tak im povedz, že chceš filter s aktívnym uhlím. Inak tie ceny filtrov sú dosť divoké, čínsky je od 124 Kč, prvovýroba 581 Kč vrátane DPH. Chcieť za to 968 Kč je na môj vkus moc. Ja osobne by som si doniesol svoj vlastný, alebo by som skúsil iný servis, lebo ak na filtri majú takto prehnanú cenu, tak aká bude na ostatných položkách?

 

http://www.skoda-dily.cz/eshop/6r0819653-kabinovy-filtr.html

Editováno: , autor: Ivan Horváth
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu zítra na pravidelnou prohlídku při 30tkm a servisák mi napsal, že se bude měnit i "pylový filtr" a to za 800kč bez DPH, zdá se mi to jako velká pálka, je to povinnost pro udržení záruky, nebo to mohu odmítnout s tím, že si ho vyměním sám? Díky. Adam

jednoducho pri príjme povedz,že ho nechceš vymeniť a je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Taky si pomalu zjišťuju jaký ceny mě čekaj za záruční servis.  Že se prej kontroluje i tlak v pneumatikách. :)

 

K tomu kabinovýmu filtru-mi v jednom servisu řekli, že když ho nebudu měnit, tak se mi zanese a pak díky horšímu prostupu vzduchu skrs něj mi půjde hůř větrák a může se spálit. To mi přijde nějaký divný.

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna část příspěvku, která se netýká tématu. Příště dostanoš rovnou Varování!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...