Přejít na obsah

dodělání mlhovek s denním svícením


Gus

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych pomoct s nakodováním dálky do nové BCM,zaboha nemužu přijít jak na to, kod ze staré BCM 1K0 937 085 je : 40000AB8A00508B040100084110000A4430000AE520081605CC440000040,ten sem nakopíroval do nové BCM 1K0 937 087Q kde jsem změnil bajt 14 a 17 ,mohl by mi někdo dát kod jak by měl vypadat s mlhovka,denním svícením,coming a incoming home a corner dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnešní poznatek je že dálka funguje,děkuji za rady,ale nastal jinej problém! nezamyká! pátral jsem proč a zjistil jsem že: Octa do jaké jsem dodělával mlhovky nemá stahování zadních oken tudíž nemá řídící jednotky v zadních dveřích a BCM 1K0 937 087 Q nemá vůbec piny na ovládání zámků zadních dveří,tím pádem je prostě nezamknu a tím i celé auto,takže jsem v pr.... . Jestli by měl ještě někdo nějaký nápad jak na byl bych moc vděčen! ještě se zeptám jestli někdo ví jáká konkrétní BCM by do této Okty II facelift r.11 ,bez stahování zadních oken patřila ,aby teda uměla mlhovky.....

Editováno: , autor: Gus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal by prosím někdo tedy jaká BCM tam patří ,je to Octa 1,6 cr tdi , r.11 ,aby uměla mlhovky,denní svícení a ty zadní dveře,zítra už jí musím objednat,děkuji ,koukal jsem do etky a co třeba 1K0 937 087 AE Z00? nebo 1K0 937 087 AB Z00 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V ‎31‎.‎10‎.‎2012 na 12:52, Gus napsal:

Takže dnešní poznatek je že dálka funguje,děkuji za rady,ale nastal jinej problém! nezamyká! pátral jsem proč a zjistil jsem že: Octa do jaké jsem dodělával mlhovky nemá stahování zadních oken tudíž nemá řídící jednotky v zadních dveřích a BCM 1K0 937 087 Q nemá vůbec piny na ovládání zámků zadních dveří,tím pádem je prostě nezamknu a tím i celé auto,takže jsem v pr.... . Jestli by měl ještě někdo nějaký nápad jak na byl bych moc vděčen! ještě se zeptám jestli někdo ví jáká konkrétní BCM by do této Okty II facelift r.11 ,bez stahování zadních oken patřila ,aby teda uměla mlhovky.....

Mám úplně ten stejný problém na O2 fc r.v.2011 1,6 Tdi - dodělával jsem mlhovky a denní svícení s lightassistem - měnil jsem BCM 1K0 937 085L za 087Q, vše funguje jak má, jen se mi nezamykají zadní dveře (nemám vzadu el.okna). Dokázal by to někdo vyřešit?, nejlépe v okolí Brna.  Ve Škodovce mi jednotku co jsem tam dal doporučily jako adekvátní náhradu, takže by to snad nějak jít mělo...

Editováno: , autor: buresmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1K0937087Q to neumí?, moc tomu nerozumím, ale v práci máme Octavii, která má snad vše co se do nich dávalo (i všechna okna v elektrice) a má právě tuto jednotku...., tak jak je to udělané?

Sehnat tu, co píšeš asi až takový problém nebude, ale umí ta K to stejné co Q? Light assistent, mlhovky, corner?

Editováno: , autor: buresmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu ještě nerozumím, mám Octavii kde jsem dodělával mlhovky s denním svícením VIN:TMBCT21Z7C2009199, kde byla jednotka 1K0 937 085L - ta mlhovky neumí, dal jsem tam jednotku 1K0 937 087Q - vše fungovalo jak jsem chtěl, ale nezamykaly se zadní dveře. Věděl by někdo s určitostí jaké jednotky se dají na toto auto použít?

Díky moc Ferdovi je to jednotka 1K0937087K, je ještě jiná?, aby bylo shánění jednodušší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Wittmann napsal:

ty dveře zamyká přes jednotky ve dveřích, ne?

Jestli jsem to dobře pochopil, tak by ta jednotka s Q mohla být pokud by to auto mělo zadní el. okna, protože by se ty dveře zamykaly přes jejich jednotky..?, to by vysvětlovalo proč je tato jednotka na octavii v práci, ze které jsem to okopíroval:rolleyes:. Chjo, tak mi to nevyšlo, člověk se pořád učí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...