Přejít na obsah

Webasto - problémy, poruchy


koldas

Doporučené příspěvky

Napiš odkud si a nejdi si kvalitní servis. Třeba jeden dobrej je v Jihlavě.

Jsem z Olmiku. Jinak mi to servisuje kámoš co je normálně montuje. Potřebujem akorát ten žhavič, ale musím zjistit jakej je to tip webasta. Nechci za to dát ranec peněz. Není totiž nový, bylo už v kupovaným autu.

Kolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2: A co tak napisat presny nazov +typ WEBASTA???? ;)

LINK: http://www.webasto.cz/am/cz/am_automobile.html :)

Tak už to vím je to Thermo Top E (12v/37W) rok výroby 2002. Celý webasto je ok akorát prostě nechce zapálit tu naftu. Borec co mi to spravuje si myslí že je špatnej žhavič.Dá se to nějak sehnat zvlášť ta součástka? Dík za info.

Kolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to vím je to Thermo Top E (12v/37W) rok výroby 2002. Celý webasto je ok akorát prostě nechce zapálit tu naftu. Borec co mi to spravuje si myslí že je špatnej žhavič.Dá se to nějak sehnat zvlášť ta součástka? Dík za info.

Kolda

Ahoj,jestly chceš tak ti mohu pomoct,mam náhradní díly do webasta i tu žhavící svíčku. Předpokládám že to tvuj kamarád vyčetl diagnostikou na webasto a ne vagem...Jinak ti to mužu vyčíst jestly budeš chtít... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím. Pánové bude mi tohle všechno co je na fotkách stačit k montáži do mé Octavie combi 2.0 TDI BKD 103KW? Je to z Golfa 5 z 1.9 TDI? Bude tam všechno pasovat nebo je třeba ještě něco dokoupit nebo vyměnit? Popřípadně jestli ano, kde bych to sehnal? Děkuji moc za pomoc

A ještě jedna věc. Není tu někdo z okolí Plzně, kdo by to uměl namontovat a rozchodit?

post-2180-061628500 1287944068_thumb.jpg

post-2180-004937200 1287944201_thumb.jpg

post-2180-016726500 1287944229_thumb.jpg

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nazdar chlapi.Mám octavku O1 81kw diesl a mám na ní webasto.V loni super bez problemu ale když jsem ho chtěl použit dneska tak se nezaplo ani nahodou.Mám ho ovladaný dalkovym ovladačem jen zapni a vypni bohužel to nic nedělá.Může za to třeba to že jsem na podzim musel vyměnit baterku ktera mě uplně odešla?VAG žadnou chybu nehlasí co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

mám dotaz , dá sa namontovať eberspacher alebo webasto NT a zapojiť ho tak aby sa dalo spínať cez origo dialkáč , a aby fungovalo aj tlačítko okamžitého zopnutia na novom paneli climatronicu .  Skúmal niekto ako je to zapojené origo ? maxidot samozrejme neriešim , tam webasto byť nemusí ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...