Přejít na obsah

DX- A + origo zesik DSS


Doporučené příspěvky

čauves,

prohledával jsem to tu a nenašel jsem odpoveď pro můj problém...

řeším superba 06 po vykradení origo navi.. původne DX - B sehnal jsem DX - A... a mám problém s tím že to má origo sound systém DSS a z radia mi nejde zvuk... (maxidot a volant taky ne ale to se doladí káblama) zkoušel jsem nakódovat radio + zesík + gatewey (reset) a pořád nic.. jde to nějak zprovoznit nebo Ačková řada neumí komunikovat s DSS?? díky za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

čauves,

prohledával jsem to tu a nenašel jsem odpoveď pro můj problém...

řeším superba 06 po vykradení origo navi.. původne DX - B sehnal jsem DX - A... a mám problém s tím že to má origo sound systém DSS a z radia mi nejde zvuk... (maxidot a volant taky ne ale to se doladí káblama) zkoušel jsem nakódovat radio + zesík + gatewey (reset) a pořád nic.. jde to nějak zprovoznit nebo Ačková řada neumí komunikovat s DSS?? díky za každou radu...

Ahoj muzu se Te jenom zeptat jak si to kodoval ? Mam podobny problem taky mi ukradli navi B a ted mam A multi. volant mi funguje i zvuk ale hrajou mi jenom predni repraky. Taky to mam s DSS.Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, vyzkousim jako repraky mi vzadu hrajou ale strasne potichu a kdyz je prepnu jenom dozadu tak je skoro vubec neslysim. Tak snad to bude ono zatim diky.

Jo a jeste mam problem s antenou od anteny na GPS. Porad mi hazi chybu zkrat na kostru koupil jsem novy konektor a zapojil a stejne to nejede. Nemusi se taky navigace nakodovat ?

Editováno: , autor: RED_BULL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...