Přejít na obsah

Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012


Tygrik

Doporučené příspěvky

Jsem rád, že se akce líbila.

Artigasi, původně jsem plánoval průjezd tou oranicí, co mi za ni Tvá drahá polovička nadávala. Ale pak jsem si vzpomněl, jak Mike zklamal na písku, takže by nás neměl kdo tahat, tak jsem změnil plán. kol108

P.S.: vadi58 ono to zas tak pomalé nebylo... :rolleyes:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2012 na 8:39, Artigas napsal:

Den po té.

Tulák je umytý, ale nebylo skoro co čistit. Myslel jsem, že Tygřík nás prožene horším terénem, ale možná to bylo myšleno tak schválně, s ohledem na hosty a jejich terénu nepřizpůsobivými auty.

Tygříku, už se opakuji, ale ještě jednou pochvala, ale příště, žádné ohledy a ať vidím někoho bezmocně na kolenou prosit o vytažení jeho po kliky dveří zahrabaného auta. ( doufám, že to nebudu já! )

Takže ode mě 1- a ti, kdo nepřijely mohou jen litovat.

Nepřízpůsobivý hlásí, že příště můžete jet třeba přes tankodrom. :kol-28: My to vezmeme civilizovaně po silnici. :D

V 19. 11. 2012 na 15:28, Tygrik napsal:

Jsem rád, že se akce líbila.

Artigasi, původně jsem plánoval průjezd tou oranicí, co mi za ni Tvá drahá polovička nadávala. Ale pak jsem si vzpomněl, jak Mike zklamal na písku, takže by nás neměl kdo tahat, tak jsem změnil plán. kol108

P.S.: vadi58 ona to zas tak pomalé nebylo... :rolleyes:

Tak Haná je zemědělská oblast, nějaký ten traktor na vytažení zahrabaného Yetíka se tam jistě najde. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Haná je zemědělská oblast,nějaký ten traktor na vytažení zahrabaného Yetíka se tam jistě najde. :D

Po konzultaci s Tygříkem musím na tuto větu odpovědět tak, že na většině srazu traktor hledat nemusím, neb jej nedaleko vidím. Jde o Yetík 2.0 TDI 103 kw 4x4 DSG šedá platinová metalíza. :t

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

next stage bude coming home /leaving home aneb pokus i bez spínače s polohou auto ;)

jinak fotky nádhera ještě teď si při pohledu na autíčka na poli vzpomenu na tu kosu která tam na nás číhala :smích:

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kongu, jestli chceš, na této fotce bych Ti mohl vysvětlit, proč Ti byla zima. ;)

Je to úplně jednoduché. Před dávnými a dávnými lety se v naší galaxii na naší planetě vyvinuly dva druhy člověka: menší Homo sapiens neandertalensis a větší homo sapien heidelbergensis. První se dokonale přizpůsobil drsným podmínkám doby ledové v Evropě, druhý horku v Africe.

Menší výška prvního zmenšovala plochu těla, tím i tepelné ztráty. Větší plocha těla druhého zase lépe ochlazovala organismus. :doh Takže, co z toho plyne? Za vším hledej kunu!

post-51068-0-71182200-1353526032_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Menší výška prvního zmenšovala plochu těla, tím i tepelné ztráty. Větší plocha těla druhého zase lépe ochlazovala organismus. :doh Takže, co z toho plyne? Za vším hledej kunu!"

Ale kto je na tom lepšie v prípade náhodného preklepu organizmu na orgazmus? :kol-32: Menší, väčší, či tá kuna? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak vědci - genetici zjistili, že máme skutečně jednu mámu: černou Evu Homo sapiens heidelbergensis. No a poslední objevy z té druhé oblasti hovoří o tom, že na velikosti záleží. Nevím proč, ale mám pocit, že až si to Artigas přečte, tak mě zabije! :help::kol-90:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...