Přejít na obsah

Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012


Tygrik

Doporučené příspěvky

Vážení přátelé,

situace je vážná, dalo by se napsat, že i kritická! Nedávná cesta domů zkratkou byla o něco delší, zato o hodně bahnitější. Stalo to, že karoserie samé bahno je, interiér nevyjímaje. Jenže nyní obědvám, pak důležitý úkol mám, neb ve sklepě na mě čeká několik sudů plných, na pálení připravených. 300 litrů kvasu švestkového dá odhadem 35l moku lahodného, tak nedivte si mi, že na nic jiného nemyslím.

Zítra v práci důležitá porada je, ta se určitě až do rána protáhne. V sobotu mi blbě bude, to se Tulák umývat nebude! A v neděli? Nevím, nevím, na sraz asi Tulák špinavý pojede.

Hola, hola, pálenice už volá !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na Hekiho a Tygříka – jede se v klubové barvě?

Ano, že váháš, Artigasi! Jak tak přemýšlím, tak budu muset nechat udělat tričko i pro Goga a Hindatora. Zadám to sestřence příští týden. Bohužel to do srazu nestihne.

Díky Kongu. Jj, na fotce je moje sestřenka (druhá :D ).

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi, ospravedlňovať sa budeš musieť skôr Tulákovi, že ho mieniš prezentovať tak zašpineného :kol-27: . Ako kompenzáciu mu aspoň budeš môcť priliať do nádrže trošku z tej slivovice, ktorá bude vlastne príčinou takéhoto faux pas. Možno si aj motor príde na svoje, nielen gazda :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mi Hindator, že nedorazí. Nestihne to. :kol-26: Právě jsem si dal panáka výborné višňové a přemýšlím. Zítra si projedu trasu, ověřím místa na focení. Stavím se u sestřenky a zadám trička. No a umyji Yetíka, když už i Artigas se dal do pucování. Trochu mi dělá starosti počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trasa projeta, vybrána dvě místa na focení. První místo bude pro neSUV dostupné, ale zpátky se budou muset vracet stejnou cestou, SUV si dají miniterénní vložku po polní cestě. Druhé místo bude úplně v poho pro všechny. :)

Artigasi, auto krásně nalešti, ať je vidět rozdíl po prvním focení a po druhém. :_icon_smich2: Já si Yetíka právě prohlédl...

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...