Přejít na obsah

Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012


Tygrik

Doporučené příspěvky

Tak jo, chlapi, co už s vámi?! Tygříku, tys to zaonačil, že nemůžu couvnout . Zdržím se ale jen chvíli, protože odpoledne pokračuju přes Prahu do Štrasburku. Furt mě někdo někam honí - ale jinak, chlapci a děvčata, už se na vás mooooooooooc těším!!! :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud se nic nestane tak jedu. Sraz je teda kde a v kolik? u Tesca nebo v nálevně? nebo nejdřív u Tesca a pak "spanilá jízda" do hospody?

Já Ti dám nálevnu. No tu spanilou jízdu po PV bych spanilou nenazval. Spíš by to bylo "hráli jsme kličkovanou" mezi kanály a kruháky v Pv. Po cestě z Tesca jich je vcelku dost......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době navigací, to vidím na Kolibu. Takže všichni ve 12h na Kolibě.

Trochu jsem plánoval spanilou jízdu, abych vás trošku pohonil po kopečkách. Původní trasa měla 85 km.... Tak jsem zkracoval a zkracoval... a výsledek je tady (zatrhnout "Zobrazit velkou mapu") a tady.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si piš Pawoučku, už mám pro Tebe přichystanou žákajdu a jak to nebudeš vědět, tak ... znáš to: podepsat od rodičů! :D

P.S.: Vše i s obědem platí Kuba. Proplácí i stvrzenky a cesťáky. Já to jen organizuji. :rolleyes:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2012 na 19:32, Tygrik napsal:

To si piš Pawoučku, už mám pro Tebe přichystanou žákajdu a jak to nebudeš vědět, tak ... znáš to: podepsat od rodičů! :D

Šmarjá, už abych se začal bát. :rolleyes::D Ve škole jsem byl naposledy někdy v roce 1991. :kol-28: Žákovská ještě existuje? Se skoro divím, že to nějaká lidskoprávní organizace nenavrhla ke zrušení - vždyť je to týrání dětí. :smich:

Edit - raději jsem opravil drobný překlep, když tady máme takový dozor. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to prásknu, on Tygřík je skorovedooocííí na základce, proto bacha. Čisté boty, oholení, ostříhaní, vkusně oblečení. A jedinci se špinavými auty budou mít zabaveny náhradní žárovky do konce školního roku. Naštěstí je myčka nadohled, nebo postupně u mne u baráku, což je 2,75 minuty od Koliby :kol-31:

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...