Přejít na obsah

Twisted

Doporučené příspěvky

Kdyz to vezmes poctive nejakou lestici pastou (nebo nekolika pastami, dle druhu poskozeni) tak vlastne malou cast toho laku jakokdyby odbrousis a sjednotis ten povrch tak, ze uz se to neobjevi. Ale kdyz pouzijes jen nejakou "lestenku", pripadne vosk, tak tim ten skrabanec akorat vyplnis tim pripravkem a vlastne ho jen zamaskujes. A napriklad po nekolika umyti je to zase venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nic není. Stačí brusná pasta a mam to za chvíli. Počkej za nějaký rok jak to bude vypadat v přední části od kamínků. Tam to je omlácený az na kost a to už je brusná pasta k ničemu.

Editováno: , autor: Peky1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandora: Vždyť tam skoro nic nemáš. Chceš vidět moje "obrubníktuning" Kentaury? Na každém disku něco a víš jakou to má výhodu? Auto jede pořád stejně, ale další případný škrábanec už člověka nevzrušuje. Z dálky nebo pod špínou to stejně vidět není a nerezaví to, tak co? :) Nejhorší je vždycky první šrám na novotě a fakt, že o něm člověk ví. Kolikrát si toho nezůčastněná osoba vůbec nevšimne, dokud jí na to neupozorníš, ale člověka to prostě stejně žere. :)

 

Ale jestli se to stalo v servisu, tak je to na houby. Obzvlášť jestli to nemáš jak prokázat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze ty disky se odrely pri geometrii, na kola se uchycuje kamera.

Uvidim, jak bude drahe ty skrabance zastrikat.

Pokud bych si ty skrabance udelal sam, tak dejme tomu, ale pokud to udela nekdo cizi, tal mi to dost vadi.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se, ze ty disky se odrely pri geometrii, na kola se uchycuje kamera.

Uvidim, jak bude drahe ty skrabance zastrikat.

Pokud bych si ty skrabance udelal sam, tak dejme tomu, ale pokud to udela nekdo cizi, tal mi to dost vadi.

u geometrie by se to stát nemělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Prosím o radu co s tím :) Zvládnu to sám přelakovat nebo raději doporučíte nějakou lakovnu ve frýdku-místku, ostravě a okolí? Nejezdím na pravidelný servis do škody asi poslední rok a tak mě asi neuznají záruku na neprorezivění že? :/

Je to F2 2010 ..

post-58850-0-29089300-1463408548_thumb.j

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skrz me to nepřišlo. Jsem se dival a z boku chybí lak a je vidět že to povrchove zrezlo a postupne se to dostalo az pod lak a udělalo puchyr. Ale je zvláštní ze to bylo tak rychle. Ještě před měsícem jsem nic neviděl.

Pokud by to bylo skrz jde vůbec vyměnit ten zadní blatník nebo to je součást zadního sloupku karoserie? :/

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nééé, vybrousit nastříkat a za pár let znovu. V krajním případě (což toto není) vyříznout jen ten kus plechu.

Mně se úplně nezdá, že by to tam takto daleko dolezlo z boku lemu. Maximálně, že to bylo opravované po nějakém šrámu. Jak to vypadá z druhé strany? Ona tam určitě nebude viditelní díra skrz, ale v plechu bývají miroprasklinky, kterými se korozní produkty z jedné strany dostávají pod lak, proto je to takové "probublané".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je normální jev. Je to úplně stejný případ jako s naleštěnejma autama z bazarů, tam si kolikrát člověk myslí, že všechny mají nový lak, ale problém je v tom, že jen na určitou dobu.  S tím se smiř, buď budeš 3-4 za rok přelešťovat, nebo to necháš udělat pořádně v lakovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...