Jump to content
Clint

Clintův sraz Octavia u Prahy

Recommended Posts

I.Clintův sraz Lány 15.12.2012; foto
II.Clintův sraz Lány 4.5.2013; foto & foto                  
III.Clintův sraz Lány 13.7.2013;
foto
IV.Clintův sraz Lány 19.10.2013; foto
V.Clintův sraz Krušovice 10.5.2014; foto

VI.Clintův sraz Krušovice 18.10.2014; foto & foto

VII.Clintův sraz Lány 16.5.2015; foto

• Upvote 3

Zdravím,

protože společně roky klábosíme o našich oktávkách, věčně řešíme spotřebu TDI versus TSI a nadáváme na drahé paliva, mohli bychom se my z fóra společně sejít, prohlédnout naše krasavce na nějakém příhodném místě kousek od Prahy, dostupném po dálnici a vzájemně se poznat a pokecat.... ;)

Místo konání bylo původně motorest u Nového Strašecí, ovšem jak jsem zjistil, motorest je v současné době v rekonstrukci :(
Nicméně jako náhradní místo a řekl bych že mnohem lepší jsem zvolil restaurant Classic na Lánech, které nabízí skvělou (ne drahou) restauraci a privátní parking. Podařilo se mi tam zamluvit salónek, čili nebudeme nikým rušeni a můžeme debatovat, pít a jíst podle našeho přání, co jen peněženky dovolí :)

Abychom se všichni sešli, místo setkání bych neměnil, tedy na původním místě u R06 motorest u Nového Strašecí. Zde se sejdeme a pak společně vyrazíme do blízkých Lán, kde nás již budou očekávat...
Kdo bude mít zájem, tak na místě konání v Lánech je i menší historické muzeum motorismu, vzdálené jednu minutu pěšky od restaurace, k vidění starší závodní vozy....
Kdo by snad nestíhal v 11:00-11:30 být u motorestu, sám se potom může vydat do blízkých Lán do hotelu-restaurace Classic....
Setkání je určeno pro všechny příznivce a majitele všech oktávií,zdejší veterány i nováčky, kdo má chuť společně pokecat a poznat ostatní, je vítán....

Čas setkání v bývalém motorestu "Farma" na R06 u Nového Strašecí bych viděl na 11:00 dopoledne.

Jak se Vám to líbí? :)

Termín akce domluven na sobotu 15.12.2012 :)

Seznam účastníků: (aktualizováno průběžně)

1/ Clint
2/ Ozi Toretto
3/ Pawouk
4/ jozzi
5/ Stanmar
6/ Radius
7/ Stanley 78
8/ mirek 2007
9/ Murphy1
10/ TSI
11/ Honza9007 (?)
12/ DuK
13/ Hurikan88
14/ radim1234

15/ Pany
16/ Arlo
17/ treo (?)

Zde jsou dvě fotečky místa konání, salónek je zamluven a privátní parking pro naše krasavce rovněž....
post-32075-0-86780100-1406495359_thumb.jpost-32075-0-42519300-1406495515_thumb.j

...a pak bychom se posílení dobrou whiskey vydali společně na závod po dálnici s cílem Klokočka nebo Nemocnice Střešovice...Ovšem Maverickovi bychom dali 10 minut náskok, pač by měl handicap v motoru. ;)

Program bych viděl následující:

1/ Uvítání účastníků srazu francouzským šampáněm
2/ Okouknutí strojů za neustálého vyzdvihování benzínových TSI motorů
3/ Kontrola Maverickova vejfuku bílou rukavicí
4/ Všeobecná prohlídka maverickova nezávislého topení (fronta bude pozvolna nastupovat levými dveřmi a pravými vystupovat)
5/ Občerstvení v motorestu typu zaplať na co máš
6/ Hodinová přednáška Mavericka, jak je světlý interiér jednoduché udržovat
7/ Soupis všech zúčastněných vozidel s parametrem dlouhodobé spotřeby
8/ Tříhodinová konsultace soupisu
9/ Vzájemné popíjení
10/ Rozdělení do týmů Diesel - Benzín a vzájemné soupeření
11/ Rozebrání rozvodů "náhodného" TSI motoru a konsultace nevýhod hydralického napínáku.
12/ Vyhlášení výsledků a odpolední rallye v ostrém provozu.
13/ Prémiový program: Striptýz na kapotě TDIčka, ale někdo musí přivézt přítelkyni.... :)

• Upvote 5

Ozi, my se známe osobně asi jako jediní :) V čem je problém? V nejhorším přijedeš ve staré :)

My víme co se ti s ní stalo...tak přijeď Fabií, Clint to snad přežije. :kol-28:
Clinte, za mě ANO. :kol-47:

Zvány jsou všechny motorizace, na obsahu či druhu paliva nezáleží. Musí to bejt dvojka oktávka :)

Ozi je zvanej i na kole :D Víme, že dvojkovou oktávku má, nebo měl....;)

Pokud termin mi nebude kolidovat z praci nebo nejakou jinou akci tak se ukažu rad ;) , Mavovi prošmějdim interier a odmontuju si bufika :D

• Upvote 1

ale houby z Ostravy, z Českého Těšína :D jinak jak Clint psal vyš bylo by to při D1 tak cesta jednoduha jak cyp a ja jezdim přišerně rad :D

Tak to se omlouvám, že jsem tě přestěhoval do Ostravy. :doh Akorát ne při D1, ale na konci R6. :kol-28:

GPS souřadnice prosiiim :D , jinak ja bydlim střidavě v Ostravě a Českém Těšíně :D a na noc se stavim u sestřenky na Zličině ;)

Mapy.cz ukazují toto: 50°9'55.598"N, 13°52'23.410"E

Ze Zličína kousek - asi těch 33 km.

už jsem se koukal ;) tam bych měl trefit i poslepu :D , pokud mi nezavřou pražsky okruh :D

Z D1 je to teď brnkačka, ten pražský jižní okruh je naprosto perfektní. Člověk se vyhne Praze a frčí jen po dálnici....

http://www.mapy.cz/#x=13.873379&y=50.165464&z=17&d=user_13.873111%2C50.165549%2CM%C3%ADsto%20srazu~M%C3%ADsto%20setk%C3%A1n%C3%AD%2C%20motorest%20a%20dobr%C3%A1%20restaura%C4%8Dka%20%3A)_1&t=s

Edited by Clint

přesně o to mi šlo , ani neni kde zabloudit ;) prostě takovy pohodovy vylet ;)

• Upvote 1

Pawouku, doufám že můžu počítat i se Stanmarem ;)

Termín dáme po nějaké vzájemné dohodě, ještě je čas, počkáme kolik se zúčastní motoristů :)

A sakra Clint to rozjel ve velkým...

Doufám že se mi podaří zůčasnit se,záleží na tom kdy by to asi bylo ??

No pane bratr, rozvířil jsi to, tak máš účast povinnou. :p-_-

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...