Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Menšiny sem raději netahej,bych tady něco ještě napsal a to by mě taky mohli zavřít za rasismus !!

A máme privátní kecárnu,tak prosím tam....

 

V rámci přehlednosti a hlavně větší exkluzivity bude oficiální "Clintův" Octavia sraz opravdu jen na podzim a na jaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vážení přátelé, milovníci a fandové našich Octávií :)

 

 

Spolu se Stanmarem si Vám dovolujeme oznámit termín konání již IV.Clintova srazu na Lánech....

 

 

 

 

Takže co tedy?               IV. Clintův sraz Octavia

 

Kde že?                                   Opět na Lánech

 

Přesně?                                 Jak jinak, než v našem hotelu Classic, privátní moto salónek bude připraven

 

Co auta?                                Samozřejmě, náš oblíbený privátní hotelový parking pojme všechny naše mazly

 

Ok, a kdy?                             Sobota 19. října 2013, ve dvanáct v poledne přesně na parkovišti u hotelu :)

 

 

 

Jak plně doufáme, účast bude lepší než na třetím srazu a doufám, že potkáme lidi, co na třetím srazu chyběli z důvodu dovolených. Čeká nás oblíbená točená kofola,

dobré jídlo a skvělá zábava!

 

Potvrzení účasti na srazu: (aktuální seznam účastníků)

 

 

http://doodle.com/crqxyw6i9adwpdki

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm světlům...není to originál a myslím si, že rozdíly budou, třeba v kresbě reflektoru, v kvalitě použitých materiálů atd.....časem se může ukázat, že to jsou vyhozené peníze, jako spousta neoriginálních dílů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty světla jsou k ničemu, jelikož nemaj xenony...  

o těch jsem Kubo přemýšlel, ale opravdu nepotřebuji na dálku big xenony, to mě přijde zbytečny... ovšem neříkám, že je to ničemu

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...