Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

tak to je fuk, jak se tomu bude říkat asi ne :) ted opejkání taky bylo v sobotu a bylo to ok.

 

A co tam asi píšu?  :kol-34:  Jenom ty furt prskáš (já vím, že to máš daleko, ale občas musíš něco obětovat). Zorganizuj taky nějakou akci, už jsme se o tam jednou bavili - ať víš, zač je toho loket. :kol-31:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už sem x krát psal, jediný si projevil zájem ty ;) předpokládám, že by většina ani nepřijela, když je problém sraz udělat v Praze:D a srazy v našem kraji sou taky chudý, jak na OC tak i na škodahomu, prakticky žádný :D, neberte to jako prskání
jenom mimo řečí tenhle výlet k vám mě stojí cca 1200 jenom v benzínu, ovšem mě to zas tak netrápí.  proto bych i z časových důvodu upřednostnil Prahu, protože jižní spojka k barandáku je neskutečně dlouhá a ještě ta dálnice na Kladno nebo kam to vede :D

 

a kde máš chalupu, to by nebyl problém asi domluvit :) to by mohla být super akcička.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 5. 2015 na 22:36, Clint napsal:
Jak se ukázalo, spousta lidiček naslibovala, někteří se omluvili a někteří neměli ani tu slušnost napsat, sorry...nepřijedu, nemohu. I tak ale byl sraz pěknej, sešla se víceméně naše elita, co se sjíždí na pravidelných Čajích o páté plus někteří další.

 

Dohodli jsme se rovněž se Stanem, že VII. Clintův sraz byl poslední....a účastí nejslabší. Dovedu pochopit, že ne vždy to každému vyjde, ale dva roky Stringo je dlouhá doba a pokud bys chtěl, jde všechno ;)  Já osobně neměl ještě nikdy neúčast a to ani na srazech, ani na Čajích. Rodina šla mimo, v práci jsem si vzal volno. Prostě když chceš, tak to jde (ovšem ne vždy)....

 

Další srazy budou jen ve formátu měsíčních "Čajích o páté".

 

Tímto toto téma dočasně (snad) zamykám.

 

 

Aktuální informace o případných "Čajích o páté" naleznete v tomto tématu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...