Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

no jestli by to bylo o vikendu, tak bych se tou prahou taky treba proplet, v tydnu na to prdim, z karlina to je stredem prahy a nemam zbytecny 2h jen na prahu a 20l vodky do nadrze

K ceste:

chtel jsem jet pres rohansky nabrezi, pak letensky tunel a milada horakova

dle googlu to mam pres vrsovice a prazsky okruh o 16km delsi, ale je to tez mozne

ale o vikendu je to v poho, zalezi zda-li nebude nejaka stavka dj' s :)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi zatím nikdo nepředhodil konkrétní termín,domnívám se,že by to mohlo proběhnout o víkendu (který to bude netuším),vzhledem k tomu že asi většina pracujících ve dnech od pondělí do pátku maká.(sic já zrovna dělávám i o víkendech).

Bylo by to i lepší z toho důvodu ,kdyby se chtěl třeba zůčastnit někdo z větší vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro me to neni moc stastny, pac v prosinci ma cela rodina narozky vcetne mne. Ale snad dorazim a mozna stihnu nechat auto i opravit, strileli po me z paintballovy pistole na dalnici.Kastle ma dulky a zadni svetlo to neprezilo - tak prave nevim zda-li to nechat, aby to nelakalo vic lidi autu ublizovat nebo to opravit a cekat kdy prijde dalsi ocas.

K ceste:

chtel jsem jet pres rohansky nabrezi, pak letensky tunel a milada horakova

dle googlu to mam pres vrsovice a prazsky okruh o 16km delsi, ale je to tez mozne

ale o vikendu je to v poho, zalezi zda-li nebude nejaka stavka dj' s :)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu to nebude problém. To je tedy drsné s tim painballem, to se mi snad zdá. Každopádně na tyhle ďůlky doporučuji Auto Qliniq v Praze na Chodově, nechal sem si tam dělat auto po kroupách a výsledek 100%. Za hodinu sem odjížděl....všechno vytáhli, žádné lakování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


No pro me to neni moc stastny, pac v prosinci ma cela rodina narozky vcetne mne. Ale snad dorazim a mozna stihnu nechat auto i opravit, strileli po me z paintballovy pistole na dalnici.Kastle ma dulky a zadni svetlo to neprezilo - tak prave nevim zda-li to nechat, aby to nelakalo vic lidi autu ublizovat nebo to opravit a cekat kdy prijde dalsi ocas.


Sice to bude trochu OT, ale proboha, kde po tobě na dálnici stříleli?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...