Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Chlapi nebuďte slečinky, dojet musí každej i v metru sněhu! Beztak budeme v teple a suchu.... ;) Auto je od toho, aby sloužilo a ne aby jste sloužili vy jemu, vždyť není zadarmo, tak ať maká. Beztak to za deset let zrezne....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


tak si tam čichejte ty svý benzínový výpary... :kol-46:

u mě to vypadá zřejmě podobně jako u Mava, tzn. my budeme čudit saze na západě za hranicemi :kol-31: ale mrzí mě to, že zřejmě nedorazím :(


Jen jim to tam pořádně zadehtuj, ekologům germánskejm. :kol-28:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi Toretto:

mel bych dotaz. Mam nastavene denni sviceni z fabriky na O2 Tour a zajima mne, zda-li lze nechat svitit jen rucicky a prehodit predni svetla na mlhovky (aktualne auto sviti i vzadu a to nechci, ze zakona to neni nutny ne?). Je to tak ok ci ne? A jeste idealne na cudlik, pac mi hrozne vadi, kdyz startuju a svetla uz svitej a potom ze si nemuzu v noci zajet do krovi s nastartovanym motorem :).

A dalsi dotaz bych mel, funkce corner by sla a mela by vubec smysl? Nesvitej tyhle mlhovky jen do predu a tim padem by to bylo k nicemu? Samozrejme by to neslo pouzit s bodem 1.

Edit:

jasne ze nafta je lepsi, jen se kvuli dnesnim cenam nafty a vysokym nakladum na udrzbu a servis vyplati jen malokomu, ja oktu kupoval v dobe, kdy nafta stala 22Kč a benzin kolem 25 či možná i víc.

Edit:

a tak zasranej vejfuk jako mam ted s MPI jsem nikdy nemel

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius:

corner by ti podle me jit meli a smysl to samozrejme ma, pri male rychlosti to prisvecuje dostatecne a nad 50 to stejne nesviti

denni a corner se nevylucuje, corner sviti jen pri poloze auto (sviti klasicka svetla) nebo pri zapnutych svetlech

na to denni by jsme se museli podivat, nevim presne jak to ma OII Tour - si prvni kdo by neco takoveho po me chtel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslel ze ma O2 FL 2 zarovicky v mlhovkach, 1 prave co sviti do boku a tim pomaha a druha, ktera funguje jako mlhovka, koukal jsem na fotky superba 2 a tam se mi taky zdalo, jakoby mel 2 zarovky

zkus tedy zapatrat jak na denni sviceni a jak na corner, kolik za to a okta je z dubna, jesti potrebujes vedet vic, tak pm

btw:

jak je to se zarukou skodovky (auto je na lizacku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, takový malí dotaz?? :-) nedáme spanilou jízdu z Prahy nebo od někud se sejít po cestě? :-) a pak jak mám přední RS nárazník tak tam mám Ledky které mi bohužel svítí na 100% pořád :kol-28: vím že přes VAG by to šlo ošéfovat aby mi to svítilo jen jako denní a když pak zapnu hlavní světla tak zase bohužel úplně zhasnou ale bylo by to asi lepší než aby svítily pořád na 100%...když jezdím ráno do práce tak mě občas někdo vyprudí dálkovejma že mi ty ledky asi moc svítí v té tmě :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...