Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

Na to jsem se ptal a prej jedině novej airbag, kterej ale nemá "úsměv". http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=411

Ptal jsem se i na znak do klíče a taky zatím nic. Je jenom nálepka, která tu už byla víckrát zmiňovaná. http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fabia-facelift/znaky-napisy/samolepka-nove-logo-skoda-do-klicu-original-id:7803.eshop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslin ze na obautodily neni ten znak do klicu orig, vypada to na plagiat se silikonovym povrchem a to se mi nelibi.

 

Ten Airbag jsem kdesi videl pouze ze je to plastovy kryt, takze snad pak pujde nekde sehnat jenom ten.

Mozna pujde sehnat snad jenom ten znak, ale lepit ho tam no nevim nechci aby me pred tim nez bouchne bag zabil znak :-) ,ne ze bych chtel aby bouchnul :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta nálepka na klíč se mi taky vůbec nelíbí. :kol-32:

 

Jinak u toho airbagu to rozhodně měnit nebudu, měl jsem úplně stejnou myšlenku, že v případě nehody mě nejdřív prolítne hlavou znak a pak opřu xicht do pytle. No a pak mě daj celýho do černýho plastovýho pytle se zipem a navrhnou mě na Darwinovu cenu. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera dorazily nálepky na klíče. Vše zabaleno v originále folii ze škodovky, takže asi originál zboží.

Jinak nálepka je menší než znak na klíčích (porovnávám klíče ze Superba II) !!!!!

 

Nálepka je silikonová vystouplá, nejedná se tedy o plastový znak.

 

Zkoušel jsem nějak sundat originál znak z klíčů, bohužel bez úspěchu. Nevím, zda je jen přilepen nebo na něčem drží.

 

Ptám se tedy, zda někdo již vyměňoval znak. Nějaká doporučení než se do toho pustím?

 

post-73773-0-10014900-1362469724_thumb.j

Editováno: , autor: michal032
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak znak z klíčů jde velmi ale velmi ztuha, je třeba jen opatrně vypáčit - kus pevnějšího hliníku :kol-32:  , jak se kousek povede, pak už jde odtrhnout .. nový znak je menší a díky šroubku co je pod původním znakem lehce odstává .. je třeba silně přitisknout a přichytit, než líp "sedne" ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tak znak z klíčů jde velmi ale velmi ztuha, je třeba jen opatrně vypáčit - kus pevnějšího hliníku :kol-32:  , jak se kousek povede, pak už jde odtrhnout .. nový znak je menší a díky šroubku co je pod původním znakem lehce odstává .. je třeba silně přitisknout a přichytit, než líp "sedne" ..

takže chápu dobře, že je jen přilepen, není tam zespoda nějaký trn, ven kterém je zacvaklý znak? 

Editováno: , autor: Malta
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to mě napadlo taky... že můžou jít vidět škrábance z demontáže starého znaku..   Takže i když nemam logo zatím koupene .. tak jsem to zkusil na druhem klíči... špičkou od kružítka jsem si vydlubal dírku přímo uprostřed znaku.. tak hlubokou až jsem se dostal na plast pod znakem a zapáčil.. Logo šlo ven bez problému a bez nežádoucích okolních škrábanečku.. snad to někomu pomůže..  a s tím přilepením bych si hlavu nelámal..  myslím že je jedno co pod logo kápnout aby drželo pořádně.. sekunďák je fuj ale drží :) klidně tam kápni PU lepidlo na čelní skla :) to už je na každém  :kol-47:

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super nápad s tím vydlabaným prostředkem :kol-47:  to mě nenapadlo.

Když jsem zkoušel to odtrhnout z boku a udělal jsem si první šrám, tak jsem to zabalil a začal přemýšlet, jestli to opravdu za to stojí 

Editováno: , autor: Malta
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to k nějakému tématu psal, ale nemůžu si pomoct. Fakt nechápu tu módu honem měnit stávající znaky za nové pro Rapid, O3 atd. Za prvý si myslím, že nový znak je hezkej pouze na tmavých barvách, na ostatnícj světlejších je to takový divný. To jsem kurňa jedinej, komu stávající znak s vavříny a zelenou barvou připadá mnohem pohlednější? No nic, nechci rozhodně flame, jen jsem řekl svůj názor :) Ještě ta patlanice s tou výměnou, no nerozumím tomu. Tak zdarec :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba znaky už jsou na obautodily.cz , takže jsem je ve středu objednal.

přední - http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-05-predni-znak-original-nove-logo-id:8035.eshop

zadní - http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-05-zadni-znak-combi-sedan-nove-logo-id:7947.eshop 

 

Mě se ten znak prostě líbí, vypadá mnohem lépe, takže bych to měnil klidne i na novém autě. Jinak mám ale znaky v dost špatným stavu a vypadaj otřesně, takže bych je stejně musel taky vyměnit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně se nové znaky velmi líbí, vždycky jsem říkal, že černobílý znak by škodovce slušel víc (jako za doby Škoda Favorit/Forman), protože jsem viděl třeba Felicii se znakem z Favoritu a vypadala velmi pěkně. Ale to platí o znacích z karoserie, zajímavé je, že na kolech se mi víc líbí nedávné provedení se zelenou barvou. Mimo to, že celá výměna loga byla podle mého soudu taková zvláštní, výměnu znaků bych upřednostňoval jen na modelech, kde nakonec opravdu proběhla (např. Fabia II, Rommster atp.). Pamatujete, jak si lidé měnili znaky na škodovkách modelů 742/743 v 90. letech a ještě později?

Jinde jsem již ale hlavně zdůrazňoval, že pokud někdo chce měnit znaky, tak by si měl s výměnou vyhrát, neměnit jen znak na masce, na patých dveřích, popř. na litých kolech. Vyměnit znak na klíčku, ale především také na volantu. Sám jsem o výměně znaků uvažoval, ale alespoň zatím od ní upouštím.

Editováno: , autor: sytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě výměna znaku stála celkem hodně. 2450 nová maska s rámečkem, 750 nový znaky a 60 Kč příchytky masky. :kol-43:

Jsem sundaval masku a zjistil, že je trochu prasklá, tak jsem to donesl do bytu, prohlížím a nějak se mi to rozpadlo v ruce... Ve škodovce to měli naštěstí skladem, takže je to už na autě i s novým znakem.

Zadní znak nešel dolu, nahřejval jsem to fénem, rval pod to dřevěnej kolíček a malinko jsem si na třech místech kolem znaku škrábnul lak. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec ,, VOCHCAVKARI "  :D

 

    tady neco z me tvorby ;)

jenom podotykam ze volant uz nemam prodal sem ho za slusnou cenovku a poridil za slusnou cenovku triraminko ze SUPA II ;) .... kde logo budu taky menit ...... akorad to budu delat trochu odborneji aby mi pak logo nerozmlatilo hubu kdyby BAG vyletel ;) tudiz rozebrat komplet BAG logo vyndat a poradne pridelat logo novy ;)

 

zde teda nejaka foto sbirka ;)

 

 

post-58977-0-29101400-1363270329_thumb.j  post-58977-0-63533300-1363270658_thumb.j  post-58977-0-01565000-1363270473_thumb.j  post-58977-0-49156900-1363270502_thumb.j  post-58977-0-51332600-1363270535_thumb.j  post-58977-0-81677400-1363270574_thumb.j  post-58977-0-38363200-1363270441_thumb.j  post-58977-0-27750500-1363270742_thumb.j  post-58977-0-23382400-1363270847_thumb.j  post-58977-0-61394400-1363270911_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...