Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

Zdravim.urcite sa tu toho vela popisalo ohladom noveho znaku z rapidu a jeho vymeny ale mohol by tu niekto nahodit podrobny postup ako na octavii II sedan vymenit znak v predu a v zadu + nejaku fotodokumentaciu?vopred dakujem

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu a příspěvky o úpravách přední masky přesunuty do příslušného tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadřík,šroubováček a kolíček na prádlo dřevěný (klamerka)- na zadní dveře. Klasika jako když ti to kradou smažky...zapáčit šroubovákem a opatrně strkat půlku klamerky a pěkně postupně až se to odlepí. Samozřejmě ideální je když je teplo-já jsem to dělal v létě. Možná pak ještě zkusit horkovzdušnou pistol???

Smažky se tím samozřejmě neserou...ty to zapáčí a urvou.

Předek jde snadněji tam je to plast na plast ale postup stejný.

Jo a ještě přední znak je takový jako zaoblenější,tak ať to nepopleteš.

post-18950-0-71097900-1353869017_thumb.jpost-18950-0-54479500-1353869039_thumb.j

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem to přes noc pro sichr. Ale jestli můžu doporučit tak malířská papírová je lepší,protože ta elektrikářská se začala jakoby stahovat,tak jsem to ještě pak přetáhl tou papírovou. Je to lepší.

Diky,k té černo-bílé si myslim to fakt sedne. Měnil jsem aji v kolech

post-18950-0-04962300-1353870418_thumb.j

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam oba přilepene na pasce :-) doma jsem nasel jeste zbytek 3M pasky a dal jeste 2 vrstvy stredem znaku aby vyplnil tu prohluben na 5dverich a drží jak pes :-) pak jsem si odlepil předface napis octavia a koupil face napis.. uz jen mi chybi face napis TDI ale to je tak nelidsky drahe že to neni možné :( logo stalo cca 210kč a napis TDI necelych 400 :-) tak kde jsme nechapu :-) nejaky tip kde sehnat levneji ? sorry netyka se to tohohle tematu

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som nalepil tie znaky dufam ze to bude drzat pouzil som obojstrannu pasku a dvojzlozkove lepidlo foto pridam zajtra dnes som uz nemal cas to fotit.Inak keby mal niekto zaujem tak dnes som zohnal dielensku prirucku jak na to. Octavia II na motory 1,4 1,6 1,9 2,0 celkom dobe veci tam su

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se doinformovat. Ti co lepily nové znaky na OII jaké čísla znaků to byla?? Byl to dopředu tento http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-citigo/znaky-napisy/skoda-citigo-predni-znak-skoda-original-id:6197.eshop a dozadu tento http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-citigo/znaky-napisy/skoda-citigo-zadni-znak-skoda-original-id:6184.eshop ? Nebo jste dávali oba zadní. Někde jsem četl, že pokud se použijí oba zadní tak je to lepší, protože nejsou tak prohnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...