Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

No já jsem na superba nainstaloval znaky se CITY. Jinak je opravdu lepší dátna SII rovné znaky, tzn. zadní ze CITY.

Dal jsem i nový znak na FII, na předek pasoval krásně. Bohužel zadní prolis na FII je menší než na SII a zde se již znak ze CITY nevejde.

Pro ty co si dávali na zadek FII nový znak, pasoval z RAPIDA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem na superba nainstaloval znaky se CITY. Jinak je opravdu lepší dátna SII rovné znaky, tzn. zadní ze CITY.

Dal jsem i nový znak na FII, na předek pasoval krásně. Bohužel zadní prolis na FII je menší než na SII a zde se již znak ze CITY nevejde.

Pro ty co si dávali na zadek FII nový znak, pasoval z RAPIDA?

JJ i na octavii 2 to nepasuje do prolisu... Uz jsme to tu řešili.. prolis vypln do rovna oboustrannou paskou nebo pu lepidlem at to ma na čem držet a nebude problem.

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... se mi to nějak rozhodilo, takže znovu a lépe

Ahoj všichni, aby byl konec spekulacím ohledně pasování log, dal jsem si tu práci a připravil jsem pro vás přehled, kam všude bude možné na sto procent BEZ JAKÝCHKOLIV ÚPRAV použít nová černá loga místo starých zelených. Jedná o loga, která budou na karoserii na Fabiích a Roomsterech od 28.1.2013 viz. zprávy na netu.

starý znak 3U0.853.621B.MEL lze přímo zaměnit za nový 5J0.853.621.AUL a vyskytuje se VPŘEDU na těchto vozech: Fabia 2. gen a Roomster (obojí vč. facelift), Octavia 2. gen (včetně facelift), Superb 1. gen (vč. facelift), Yeti

starý znak 1U0.853.621C MEL lze přímo nahradit za nový 5J0.853.621A.MEL a vyskytuje se RŮZNĚ na těchto vozech: vpředu Fabia 1. gen, vzadu Fabia 1. gen. krátká a sedan ale NE combi (včetně facelift), vzadu Fabia 2. gen a Roomster (vč. facelift a combi), vpředu Felicia (včetně facelift), vpředu i vzadu Octavia 1. gen (vč. facelift a combi), vzadu Octavia 2.gen (včetně facelift a combi)

Tak snad to někomu usnadní výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua chlapi použijte tu věc na krku, jeden to sem dá dvakrát a druhej to pro jistotu celý nacituje, jen tu s toho děláte mrdník, pro lidi co sem lezou z mobilu je to fakt laskomina. Sry, dávám Oznámit špatný příspěvek ale to se pořád nedá, modům s toho musí taky praskat :rolleyes: Jinak díky za foto ;)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este pridam detailnejsie foto :)

post-77237-0-74918400-1357384272_thumb.j post-77237-0-21690000-1357384280_thumb.j post-77237-0-98171100-1357384298_thumb.j post-77237-0-62819200-1357384305_thumb.j

Dopredu neni treba nic pouzivat, ziadnu pasku, staci odmastit a nalepit novy znak. Dozadu som pouzil nejaku nemecku ultra silnu obojstranku (zevraj silnejsia ako pattex 120kg :D ), dal som dve vrstvy na vyplnenie priehlbiny, nalepil znak a na noc ho podoprel doskou o dvere garaze, aby som ho pre istotu poriadne pritlacil (no myslim to nie je potreba).

BTW stare znaky isli dolu velmi lahko, netreba sa toho bat :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua chlapi použijte tu věc na krku, jeden to sem dá dvakrát a druhej to pro jistotu celý nacituje, jen tu s toho děláte mrdník, pro lidi co sem lezou z mobilu je to fakt laskomina. Sry, dávám Oznámit špatný příspěvek ale to se pořád nedá, modům s toho musí taky praskat :rolleyes: Jinak díky za foto ;)

Poslouchej Šuldo, co se ti nelíbí na mojem příspěvku?

Zatím se tu jenom řešilo jak naroubovat znak z Citigo a z Rapida na starší auta, ale ani jeden z těchto znaků není plnohodnotnou a rozměrově naprosto shodnou náhradou. Všechny fotky a doporučení co tu jsou, jsou znaky, které na auta sice "nějak" pasují, ale stoprocentní to není - to je vidět i z diskusí. Ty nové znaky zatím nikdo nemá (teda aspoň ne koupený), jsou sice objednané, ale na centrální sklad ND zatím nedorazily a ani cena znaku zatím není zveřejněna. Proto jsem si dal tu práci a plnohodntoné náhrady jsem dohledal zpětně na všechny auta, ať si lidi nedávají na auto to, co tam nepatří, nebo pod to časem zateče a stejně to odpadne. Navíc jsem podobný příspěvek s kompletním seznamem nenašel, takže určitě nikoho necituju. Jestli se ale opravdu mýlím a podobný soupis kompatibility na všechny auta tu je, tak dej vědět a příspěvek nechám smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jde o to, že jsi mohl svůj původní "nepovedený" příspěvek z 00:13 editovat, a ne ho psát znovu za 7 minut. No a dorazil to Miral1 svou následnou zbytečnou citací...
Jinak si myslím, že to tady zatím nikdo takto nepopsal. Sám mám zájem o nové znaky na OII a podle Etky vím, že by měly být stejné, například jako právě na FII/R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchej Šuldo, co se ti nelíbí na mojem příspěvku?

Zatím se tu jenom řešilo jak naroubovat znak z Citigo a z Rapida na starší auta, ale ani jeden z těchto znaků není plnohodnotnou a rozměrově naprosto shodnou náhradou. Všechny fotky a doporučení co tu jsou, jsou znaky, které na auta sice "nějak" pasují, ale stoprocentní to není - to je vidět i z diskusí. Ty nové znaky zatím nikdo nemá (teda aspoň ne koupený), jsou sice objednané, ale na centrální sklad ND zatím nedorazily a ani cena znaku zatím není zveřejněna. Proto jsem si dal tu práci a plnohodntoné náhrady jsem dohledal zpětně na všechny auta, ať si lidi nedávají na auto to, co tam nepatří, nebo pod to časem zateče a stejně to odpadne. Navíc jsem podobný příspěvek s kompletním seznamem nenašel, takže určitě nikoho necituju. Jestli se ale opravdu mýlím a podobný soupis kompatibility na všechny auta tu je, tak dej vědět a příspěvek nechám smazat.

Kdyby sis vsiml tak jsem tady daval odkaz stim ze skodovka bude delat nove znaky i na roomstera a fabii II takze zalezi jen čekat az budou v prodeji. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...