Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

Já mám jenom přední a zadní znak + znak v kolech.

Na klíči se mi ta nálepka nelíbí a měnit to na volantu nemám odvahu, takže tam taky zůstane. :kol-47:

Jinak proč to na přední masce ještě jistit těma šroubkama?  :kol-32:  Bez toho to nějakej blbec sundá a máš škodu za 320Kč, ale takhle ti může křupnout ten chromovej rámeček a to je k těm 320 za znak dalších 1700 za rámeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukas P.: .......... ridim se pravidlem,... kdyz novy logo tak vsude ;) nebudu to mit jak cirkus ze venku novy vevnitr stary ;) .... sroubkama to mam prichyceny proto, protoze sem to nechtel pleptat nejakym silikonem a taky proto, aby to pekne licovalo ;), jakoz to ze to licuje uplne suprove ;) .... a s tim ze by mi to nekdo krad toho se nebojim ;) neparkuju nikde tak dlouho abych dal nekomu na jevo ,, vem si ten znak " ..... a kdyz uz treba obcas za ,, uherkej rok " nekde zaparkuju, tak pokud mozno nekde na necem hodne prekventovanym ;) logo na predku a na poklickach mam uz rok a bezproblemu, teda zatim :D

 

 

Biggy: ................. zalezi podle toho co mas za volant ;) ja tady na tom co vidis na fotce, tak je klasicka poklicka do kola,... akorad je oholena a je zni sundan jenom ten milimetrovej plisek a pak je to zabudovano do loga ;)

pokud mas volant z klasicky OII ci triraminko sport z OII, tak tam nemam zadnou variantu jak dat jiny logo,... takovejhle malej rozmer loga totiz nikde neni :( pokud by si mel ale volant z OII FL, YETI, SUP II, prvni modely CITIGO, FII, R, tak tam muzes pouzit nahradni krytku BAGU z vozu CITIGO nemelo sice chrom usmev ale aspon si muzes dovolit vyspekulovat logo a pak ho naspekulovat do krytky s chrom usmevem s rizikem nebezpecnosti,... a nebo dat normalne jenom krytku bez chrom usmevu a je to bezpecny ;)

 

 

 

  ja mam tedka tento volant a budu kupovat tu krytku ze citigo az budou zase nejaky penize :D

 

foto 1. - volant ve FOBII

foto 2. krytka BAGU z vozu CITIGO

 

post-58977-0-95899100-1363309089_thumb.j  post-58977-0-62703000-1363309346_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znak samostatne do volantu nesezenes,... musis koupit celou krytku BAGU ze CITIGO a pak znak vypreparovat a napreparovat na krytku s chrom usmevem,.. pokud chrom nemas,... staci prehodit pytel do krytky s novym logem a pak nasadit na volant a trada ;)

 

   cena krytky je ovsem nejakych 800 - 900 kc :( a ve skodovce to jako nahradni dil neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska vyměnil zadní logo a logo v klíčku, zitra udělám přední a při přezouvání i krytky v discích kol. Ještě bych chtěl vyměnit nápis Octavia vzadu za nový font co je na O3, ale zatim je to dost drahé. S volantem to vypadá bledě jak se tak dívam, tak to asi nechám tak no. Jinak pokud měníte logo v klíčku, je dobré ten šroubek co je na obvodu natřít černou barvou, nepůjde pak vidět (že nové logo má menší průměr už vidim víte).

Někdu tu psal že se diví té mánii s výměnou za nové logo- v jednoduchosti je krása, a nové to je opravdu povedené. Se podivejte na ostatní loga- opel, toyota, vw a podobné- to jsou taky jednoduché loga a podle mě jsou opravdu pěkné. To stávající škodovácké mělo 3 barvy- černá, zelená, stříbrná, nápis škoda+slepice+vavříny. Přišlo mi to přeplácané, nové je naprosto OK, jako za časů faceliftu favorita :kol-28:  Názor samozřejmě nikomu nevnucuju, kdyžtak to berte jako obhajobu že jsem taky podlehl mánii s novým logem :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdárek přifařim se k vám ať nezakládám další.. Vím že tady řešíte novej znak, ale zkoušel někdo dávat na fabii jedničku znak z favorita? Kterej bych měl vybrat dopředu a dozadu? http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-zadni-m-93?brand=SKODA&model=FAVORIT. Bude tam tenhle pasovat rozměrově? (případně nevím jak to je s prolisem). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak každej halíř nešetřim.. prostě vzhledově se mi líbí ten favoriťáckej.. novej má sice taky něco do sebe, ale v pořadí ho mám až na druhym místě. Proto mě zajímalo jak tam jde ten z favorita napasovat. Ale jestli se tam líp napasuje a sedí ten novej tak bych se mu vyloženě taky nebránil.. A rámeček masky pude buď do karbonu (mám doma navíc folii) anebo do barvy auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, ako pise Lukason. Znak treba poriadne nahriat fenom a potom ho jemne niecim pomaly vypacit a neustale nahrievat. Nastastie ma moja gazdina dobry fen, lebo prvy krat som sa o znak normalne popalil, hreje ako svina :D

A podarilo sa mi ho tak nahriat, ze isiel dolu aj s koplet celou obojstrankou, cize som nic nemusel odstranovat z kapoty, ale samozrejme odmastit som to musel. Je to vazne lahke ho dat dolu, len to chce cas a pevne nervy...a samozrejme dobry fen.

Neviem ake znaky lepite dopredu, ale ja som tam daval z Rapida, kde som nechal povodnu obojstranku, co bola na znaku. Po par tyzdnoch (mesiac aj nieco) som videl, ze znak sa zo stran odlepuje, takze musel ist dolu :kol-64:

Teraz som ho nalepil mamutom a drzi tam ako kamen a pekne licuje masku. Pochybujem, ze ho teraz da vobec niekto dolu B)

Na ten zadny, staci pouzit tu obojstranku, co je na nom, lebo ten znak je ako original...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...